معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی:

بیش از ۱۰۰پایگاه در سطح خراسان‌جنوبی آماده جمع آوری کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان است

رفیعی گفت: ۱۰۸ پایگاه در استان کمک‌های مردمی برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان را جمع آوری می کنند.

احمد رفیعی معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: ۱۰۸ پایگاه در استان کمک‌های مردمی برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان را جمع آوری می کنند که از این تعداد ۵۹ مرکز نیکوکاری و ۴۹ اداره کمیته امداد و مساجد خراسان جنوبی است.
وی افزود: با توجه به ظرفیت خوب مراکز نیکوکاری ۵۹ مرکز نیکوکاری و ۴۹ دفتر کمیته امداد در شهرستان ها، مراکز بخش ها، پایگاه های ثابت و سیار برنامه ریزی شده و آماده جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی هم استانی ها و خیرین برای کمک به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان هستند.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی بیان کرد: خیرین می توانند کمک های نقدی خود را از طریق کد دستوری #۱*۸۸۷۷* و یا از طریق شماره حساب کمیته امداد بانک ملی مرکزی بیرجند ۰۱۰۱۳۴۶۸۴۹۰۰۶ و یا از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۶۰۲ نزد کمیته امداد صندوق امداد ولایت واریز کنند.
رفیعی عنوان کرد: کمک های غیر نقدی و اقلام ضروری مردم سیل زده سیستان و بلوچستان شامل پوشاک، مواد غذایی، اقلام بهداشتی، کالاهای اساسی و با دوام شامل پتو، یخچال، لوازم خانگی و … است که خیرین و اقشارمختلف مردم می توانند کمک های خود را به مراکز نیکوکاری، ادارات کمیته امداد و پایگاه های ثابت و سیار مستقر کمیته امداد در سراسر استان تحویل دهند.
وی اظهار کرد: لوازم ضروری سیل زدگان سیستان و بلوچستان، شامل پتو و کالای خواب، لوازم آشپزخانه (ملزومات پخت و پز و غذا خوری)، موکت، زیرانداز و سایر اقلام مشابه (به صورت نو و استفاده نشده باشد) می‌شود.
انتهای پیام/۱۲۷