رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان درمیان:

بیش از ۱۰ دستگاه ابنیه و فنی راه‌های شهرستان درمیان مرمت و بهسازی شد

سالاری گفت: بیش از 10 دستگاه ابنیه فنی راه‌های شهرستان در 4 ماهه نخست سال جاری مرمت و بهسازی شده است.

به گزارش خاورستان، حاجی رسول سالاری طبس رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان درمیان ازمرمت و بهسازی بیش از ۱۰ دستگاه ابنیه فنی راه‌های شهرستان در ۴ ماهه نخست سال جاری خبر داد.
وی با اشاره به اقدامات انجام شده در این پروژه‌ها اظهار کرد: در سال‌جاری ، مرمت و بهسازی بیش از ۱۰ دستگاه پل و آب نما در راه‌های شهرستان در دست اجرا است که برای این منظور ۳۷۰۰ میلیون ریال اعتبار پیش‌بینی شده است.
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان درمیان بیان کرد: باز سازی حدود ۱۰ دستگاه پل و آب نما که در اثر سیل اواخر سال گذشته و اوایل سال جاری دچار آسیب یا تخریب شده بودند جزو پروژه های در دست اقدام است که کار بازسازی برخی از آنها به اتمام رسیده و برخی دیگر همچنان در دست اقدام است.
سالاری با اشاره به مهمترین موضوعات و فعالیت‌های مرمت و بهسازی پل‌ها بیان کرد: بهسازی بستر و احداث رادیه و برید، دریواسیون و تنظیم بستر پل‌ها، مقاوم سازی پایه‌های پل‌ها،مرمت دیوارهای هدایت آب ، دال و کوله‌های پل‌ها ،قرنیز و نرده‌ها و نظایر آنها است.
وی خاطرنشان کرد: موضوع رسیدگی به امور نگهداری پلها و ابنیه فنی با جدیت و قوت بیشتر نسبت به گذشته در دست انجام است و تلاش شده است برخی از عقب افتادگی گذشته جبران و وضعیت کیفی پلها و ابنیه فنی ارتقا پیدا کند.
انتهای پیام/۱۲۷