رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری فردوس:

بیش از ۲ میلیارد تومان به پروژه‌های آبخیزداری فردوس اختصاص داده شد

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری فردوس گفت: دو میلیارد و 113 میلیون تومان اعتبار از محل صندوق توسعه ملی و اعتبارات استانی برای اجرای چهار پروژه ابخیزداری در شهرستان فردوس اختصاص یافت.

به گزارش خبرنگار خاورستان، کاظم صالح پور رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری فردوس در جمع خبرنگاران از اختصاص دو میلیارد و ۱۱۳ میلیون تومان اعتبار از محل صندوق توسعه ملی و اعتبارات استانی برای اجرای چهار پروژه ابخیزداری در این شهرستان خبرداد.
وی افزود: در سال گذشته ۸ پروژه در حوزه آبخیزداری شهرستان فردوس داشته‌ایم که نقش مهمی در وضعیت منابع آبی شهرستان داشته است.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فردوس بیان کرد: در سال جاری نیز چهار پروژه در حوزه آبخیزداری شهرستان داریم که از این تعداد دو پروژه از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی اجرا و نظارت بر آن صورت می‌گیرد.
صالح‌پور با اشاره به اینکه دو پروژه در مناطق کال چل و آبدکی اجرا می‌شود، ادامه داد: برای پروژه منطقه آبدکی ۹۸۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و برای پروژه کال چل نیز ۹۳۸ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.
وی گفت: ۱۹۰ میلیون تومان نیز از محل اعتبارات استانی برای پروژه‌های آبخیزداری شهرستان فردوس در نظر گرفته شده که از این محل نیز دو پروژه مطالعه و اجرا می‌شود.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فردوس اظهار کرد: تلاش بر این است پروژه‌هایی که از محل صندوق توسعه ملی اعتبار دارند تا پایان فصل پاییز به پایان برسند.
انتهای پیام/۱۲۷