مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان جنوبی:

بیش از ۲۰ هزار جلد کتاب به ایستگاه های مطالعه استان تزریق شد

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان خراسان جنوبی از تزریق بیش از 20 هزار جلد کتاب جدید به ایستگاه های مطالعه استان خبر داد.

به گزارش خاورستان به نقل از “ایسنا” محمد قریب گفت: این میزان، دومین سهمیه اختصاص یافته به ایستگاه های مطالعه پس از اجرای فاز آزمایشی طرح است.
قریب با اشاره به اینکه ایستگاه های مطالعه به صورت ماهیانه با عنوانی جدید از پرمخاطب ترین کتب به روزرسانی می شود، از اختصاص ۲۰ هزار و ۲۰۰ جلد کتاب جدید به ایستگاه های مطالعه استان خبر داد.
وی با بیان اینکه در انتخاب عناوین جدید، نظرات و پیشنهادات مخاطبین لحاظ شده است، گفت: همشهریان می توانند نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص محتوای کتب ایستگاه های مطالعه به آدرس الکترونیکی b.s@birjandpl.ir و یا سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۷۲۱۰۶ ارسال کنند.
قریب با بیان اینکه سهمیه اختصاص یافته کنونی، مربوط به ۳ ایستگاه مطالعه مستقر در مسجد امام حسین(ع) و بیمارستان های امام رضا(ع) و دکتر شهید رحیمی است، تصریح کرد: کتب ارسالی شامل ۱۵ عنوان در موضوعات دین، ادبیات، علوم و فنون، رمان و داستان ایرانی، تاریخ و کودکان است.
مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: با بیان اینکه در انتخاب کتب ایستگاه های مطالعه نیاز تمامی رده های سنی در نظر گرفته شده است، گفت: ۲ عنوان از ۱۵ عنوان کتاب این ایستگاه ها ویژه نوسوادان است.