مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر خراسان‌جنوبی:

بیش از ۲۲ میلیارد ریال عیدی به حساب مستمری بگیران واریز شد

اسدی گفت: بیش از 22 میلیارد ریال عیدی سال 1399 مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان خراسان‌جنوبی به حساب آنها واریز شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، علیرضا اسدی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر خراسان‌جنوبی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بیش از ۲۲ میلیارد ریال عیدی سال ۱۳۹۹ مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان خراسان‌جنوبی به حساب آنها واریز شد.
وی افزود: مبلغ عیدی مستمری بگیران براساس مصوبه هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوق‌های تابعه تعیین شده است، این میزان برای مستمری بگیرانی که بیش از شش ماه از زمان دریافت مستمری آن‌ها می‌گذرد ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و برای مستمری بگیرانی که کمتر از شش ماه از زمان دریافت مستمری آن ها می‌گذرد دو میلیون و ۷۵۰ هزار ریال است.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر خراسان جنوبی بیان کرد: ۴ هزار و ۲۰۳ خانوار از این عیدی‌ها برخوردار و در مجموع ۲۲ میلیارد و ۱۰۶ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به حساب واریز شد.
اسدی عنوان کرد: از بین مستمری بگیران و دریافت کنندگان عیدی صندوق یک‌هزار و ۹۰۴ خانوار مستمری بگیر بازماندگان، ۱۳۲ خانوار مستمری بگیر ازکار افتادگی و دو هزار و ۱۶۷ خانوار نیز مستمری بگیر بازنشسته هستند.
وی اظهار کرد: از آندسته از هم استانی‌هایی که تاکنون تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر قرار نگرفته‌اند درخواست می‌شود با توجه به کمک دولت در پرداخت ۷۰ درصد حق بیمه با مراجعه به نزدیکترین کارگزاری محل سکونت خود نسبت به عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر اقدام تا ان‌شاءالله در آینده بتوانند از مزایای بیمه بهره‌مند شوند.
انتهای پیام/۱۲۷