مدیر آموزش و پرورش شهرستان درمیان:

بیش از ۵۰ مدرسه شهرستان درمیان تجهیز شد/ بهره‌برداری از ۷ آموزشگاه تا مهر

مقیمی گفت: بیش از 50 مدرسه کمتر برخوردار شهرستان با اعتبار حدود 8 میلیارد ریال در راستای برنامه های پروژه مهر تجهیز شده است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، نجفعلی مقیمی گسک مدیر آموزش و پرورش شهرستان درمیان در سومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان، اظهار کرد: بیش از ۵۰ مدرسه کمتر برخوردار شهرستان با اعتبار حدود ۸ میلیارد ریال در راستای برنامه های پروژه مهر تجهیز شده است.
وی با بیان اینکه تا آغاز سال تحصیلی جدید ۷ آموزشگاه در شهرستان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید، افزود: این آموزشگاه‌ها ظرفیت برخورداری ۴۹۰ دانش آموز شهرستان را از تجهیزات و امکانات مناسب آموزشی دارا است.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان به اهم افتخارات کسب شده توسط مجموعه آموزش و پرورش در برنامه‌ها و مسابقات مختلف کشوری و استانی اشاره کرد و گفت: کسب رتبه پنجم کشوری مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان و راهیابی دانش آموز درمیانی به مرحله کشوری المپیاد علمی رشته زمین شناسی از جمله افتخارات کسب شده است.
مقیمی گفت: برگزاری کنکور سراسری در شهرستان، تجهیز برگزاری کلاس‌های جبرانی برای ۴۰۰ دانش آموز در معرض افت تحصیلی و اجرای ۱۲۰۰ مترمربع آسفالت از دیگر اقدامات آموزش و پرورش شهرستان در دو ماهه اخیر است.
انتهای پیام/۱۲۷