نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف:

بیکاری شهرستان خوسف با رفع مشکلات واحدهای صنعتی به صفر می رسد

خسروی گفت: در صورتی که مشکلات کارخانه طلای کودکان، کشتارگاه طیور و کارخانه چدن رفع شود، فرد بیکاری در شهرستان خوسف نخواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار خاورستان،حسین خسروی اسفزار نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در شورای اداری شهرستان خوسف، اظهار کرد: معادن متنوع و متعددی در خوسف داریم که این مواهب الهی ظرفیت خوبی برای توسعه هستند.
نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف افزود: در صورتی که مشکلات کارخانه طلای کودکان، کشتارگاه طیور و کارخانه چدن رفع شود فرد بیکاری در شهرستان خوسف نخواهیم داشت.
خسروی اسفزار با اشاره به راه اندازی ۵۰ روزه کارخانه چدن طبق قول مدیر این کارخانه، گفت: زیرساخت های این کارخانه همانند آب، برق و راه باید تأمین شود تا انگیزه ای برای راه اندازی این واحد باشد.
وی تصریح کرد: قراردادهای کارگری و کارفرمایی در واحدهای صنعتی خوسف باید دقیق منعقد شود تا حق هیچ کس ضایع نشود.
نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف بیان کرد: معاونت های استانداری و مدیران کل باید با زیر مجموعه خود در شهرستان در ارتباط باشند و اولویت های کاری خود را مشخص کنند چراکه مشکلات موجود در شهرستان خوسف زیاد است.
وی با اشاره به اینکه استخر شنای خوسف ۱۰ سال از بهره برداری آن می گذرد و وعده های مسئولان برای آ‌ن نتیجه ای نداده است، گفت: تصفیه خانه بیرجند قرار بود ردیف بودجه ای بگیرد ولی به نتیجه ای نرسیده است.
نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در پایان خطاب به استاندار خراسان جنوبی گفت: خروجی سفر استاندار به شهرستان خوسف باید برای مردم مخصوص و ملموس باشد.
انتهای پیام /۳