نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس مطرح کرد؛

بی‌مهری به پروژه بیمارستان زیرکوه/ تلاش برای أخذ مجوز ساخت

اسحاقی با اشاره به بی‌مهری نسبت به پروژه بیمارستان زیرکوه گفت: امیدواریم با اخذ مجوز عملیات ساخت بتوانیم در بودجه ۱۴۰۰ برای آن اعتبار بگیریم.

به گزارش خاورستان، سلمان اسحاقی در گفت‌وگو با مهر اظهار کرد: ۱۰ سال از شهرستان شدن زیرکوه که در آن عشایر غیور و توانمند مرزنشین زندگی می‌کنند، می‌گذرد.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون بهداشت و درمان بیان‌کرد: با وجود گذشت یک دهه از شهرستان شدن زیرکوه بیمارستان فعلی آن در واقع در مالکیت سازمان تأمین اجتماعی و در اجاره وزارت بهداشت است و چند بار هم اعلام شده که زمان پایان اجاره رسیده است.
اسحاقی با اشاره به اینکه شروع به اجرای هر پروژه‌ای نیاز به مجوز کمیسیون ماده ۲۳ دارد، گفت: متأسفانه برای پروژه ساخت بیمارستان جدید زیرکوه چنین اتفاقی نیفتاد و در حقیقت نسبت به این پروژه بی مهری شد.
وی با اشاره به اینکه ساخت این پروژه حق و خواست مردم زیرکوه است، اظهار کرد: آقای معتمدیان استاندار قبلی خراسان جنوبی پیگیری‌های بسیار خوبی برای پروژه بیمارستان زیرکوه داشتند که این پیگیری‌ها برای این پروژه بعد از ایشان ادامه دارد.
اسحاقی گفت: حدود ۲۵ روز است که تقریباً روزانه به سازمان برنامه و بودجه مراجعت می‌کنم تا بتوانیم مجوز اصلی ساخت و شروع به اجرای پروژه بیمارستان زیرکوه را بگیریم.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس بیان‌کرد: اگر بتوانیم موضوع مجوز کمیسیون ماده ۲۳ را برای این پروژه بگیریم، طبق برنامه‌ریزی‌ها شروع پروژه سال ۱۴۰۰ و پایان آن سال ۱۴۰۳ خواهد بود.
اسحاقی یادآور شد: امیدواریم همه این تلاش‌ها به نتیجه برسد و امیدی در حوزه بهداشت و درمان در دل مردم مرزنشین شهرستان زیرکوه زنده شود.
انتهای پیام/۴