مسئول نهاد پیشرفت بنیاد علوی شهرستان درمیان مطرح کرد؛

تامین ۱۱ دستگاه اکسیژن‌ساز خانگی برای بیماران شهرستان درمیان/ ۱۱۰ سری جهیزیه به زوج‌های جوان اهدا شد

حجت الاسلام پورمهدوی گفت: 11 دستگاه اکسیژن‌ساز خانگی توسط معاونت سلامت نهاد وقف سلامت شهرستان درمیان تامین شده که به ۱۱ نفر از بیمارانی که در سطح شهرستان درمیان مشکل حاد تنفسی و مشکل تامین دستگاه اکسیژن دارند به صورت امانت داده می‌شود.

حجت الاسلام و المسلمین سعید پورمهدوی مسئول نهاد پیشرفت بنیاد علوی شهرستان درمیان در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: با حمایت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ۱۱ دستگاه اکسیژن‌ساز خانگی به ارزش ۱۵۴ میلیون تومان برای بیماران حاد تنفسی و نیازمند شهرستان درمیان تامین شد.
وی افزود: این تعداد دستگاه اکسیژن‌ساز خانگی توسط معاونت سلامت نهاد وقف سلامت شهرستان درمیان تامین شده و به ۱۱ نفر از بیمارانی که در سطح شهرستان درمیان مشکل حاد تنفسی و مشکل تامین دستگاه اکسیژن دارند به صورت امانت داده می‌شود.
مسئول نهاد پیشرفت بنیاد علوی شهرستان درمیان گفت: هدف از این کار کاهش هزینه‌های بیماران حاد تنفسی و دسترسی آسان و همیشگی به اکسیژن و محافظت بیشتر از آنها در شرایط کرونایی است.
حجت الاسلام پورمهدوی اظهار کرد: طی روزهای اخیر نیز برای اولین بار ۱۱۰ سری جهیزیه به ارزش دو میلیارد و ۲۵ میلیون تومان با حمایت‌های بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به مزدوجین نیازمند شهرستان اهدا شده است.
وی به توزیع ۸۱ سری جهیزیه مشارکتی توسط قررگاه عملیاتی شهید ناصری اشاره و عنوان کرد: با هم‌افزایی که با قرارگاه عملیاتی شهید ناصری استان و نهاد پیشرفت بنیاد علوی شهرستان درمیان انجام شد مجموعا ۱۹۱سری جهیزیه اهدایی مقام معظم رهبری در ایام ماه مبارک رجب تحویل مزدوجین شد.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۱۴/ ۴