مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان‌جنوبی:

تاکسی‌های دوگانه سوز شهرهای فاقد جایگاه سی‌ان‌جی، سهمیه بنزین می‌گیرند/ هیچ افزایش قیمتی در کرایه‌ها نباید صورت گیرد

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان‌جنوبی گفت: تاکسی‌های دوگانه سوز شهرهای فاقد جایگاه سی‌ان‌جی، سهمیه بنزین می‌گیرند.

علی مردانی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، گفت: با توجه به افزایش قیمت بنزین هیچ افزایش قیمتی در کرایه‌ها نباید صورت گیرد.
وی افزود: کار نظارت بر خودروها را اداراتی همچون تعزیرات حکومتی، صنعت، معدن و تجارت، اداره راهداری و حمل و نقل پایانه‌ها و ادارات متولی از جمله تاکسیرانی برای تاکسی‌ها و آموزش و پرورش برای سرویس‌های مدارس انجام خواهند داد.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان‌جنوبی بیان کرد: سهمیه تاکسی‌های بنزین سوز ۴۰۰ لیتر و دوگانه سوزها ۲۰۰ لیتر تعیین شده که سهمیه آبان ماه شارژ شده و برای آذر نیز طبق سهمیه مصوب شارژ خواهد شد.
مردانی عنوان کرد: تاکسی‌های دوگانه سوز شهرهای فاقد جایگاه سی‌ان‌جی، سهمیه بنزین می‌گیرند.
وی در خصوص آژانس‌هایی که خدمات اینترنتی ارائه می‌دهند، سرویس‌های مدارس و سرویس‌هایی که از روستا به شهر تردد می‌کنند، اظهار کرد: این سرویس ها نیز باید ساماندهی شوند که پس از ساماندهی از سوی صنف مربوطه سهمیه آنها اعلام خواهد شد.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان‌جنوبی در خصوص تاکسی‌های اینترنتی، بیان کرد: مسئولان شرکت‌های این تاکسی‌ها در تهران تعهد داده‌اند که کرایه حمل را افزایش نداده و قرار است بر اساس عملکرد پیمایش مابه‌التفاوت سوخت مصرفی به آنها پرداخت شود.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۱۴/