تاکید فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) بر توسعه سرمایه‌گذاری‌ها ‌در خراسان جنوبی

فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: اداره کل امور اقتصادی استان در جهت توسعه سرمایه گذاری‌ها و ظرفیت‌های خالی بنگاه‌های تولیدی گام بردارد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار رضا مهدوی ‌امروز در دیدار مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی با اشاره به شعار سال و حمایت از طرح‌های دانش بنیان پیشران و نقش اداره کل امور اقتصادی استان در توسعه سرمایه‌گذاری‌ها و ظرفیت‌های خالی بنگاه‌های تولیدی بر رفع موانع و تسهیل امور و کمک به اصلاح فرآیندها و تسریع در صدور مجوزهای مربوط تاکید کرد.

فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی در زمینه کاهش آسیب‌پذیری در مقابل بحران‌ها و استفاده از ظرفیت‌های قانونی جهت رسیدن به این آمادگی اشاره کرد: مجموعه سپاه استان با تمام توان حامی برنامه‌های اداره کل اقتصاد و دارایی‌های استان خواهد بود.

گفتنی است در این دیدار مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از فعالیت‌های سه ماهه این اداره کل در زمینه پرداخت تسهیلات اظهار داشت: تعداد طرح‌های مصوب برای پرداخت تسهیلات تبصره ۱۸ قانون بودجه ۱۴۰۰ تا پایان سال گذشته ۵۸۰ طرح بوده که طی سه ماهه اول سال جاری به بیش از دو هزار و ۲۸۴ طرح افزایش یافته است.

به گفته مرتضی ذاکریان، تعداد طرح‌های مصوب در سال جاری نسبت به عملکرد سال گذشته  حدود ۴ برابر افزایش داشته است و مبلغ طرح‌های مصوب اشتغال و کارآفرینی نیز ۱۰ هزار و ۸۳۳ میلیارد ریال بوده که در سال جاری به ۱۹ هزار و ۱۸۳ میلیارد ریال رسیده و ۷۷ درصد رشد را نشان می‌دهد.

انتهای پیام/۱۰