رئیس کل دادگستری خراسان‌جنوبی:

تبلیغات نامزدها از ساعت ۷ صبح روز پنجشنبه ۲۷ خردادماه در فضای مجازی و حقیقی ممنوع است

حجت الاسلام حمیدی گفت: تبلیغات نامزدها از ساعت ۷ صبح روز پنجشنبه ۲۷ خردادماه در فضای مجازی و حقیقی ممنوع است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام ابراهیم حمیدی رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی صبح امروز در هفتمین جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی استان خراسان جنوبی ضمن تبریک دهه کرامت با بیان این‌که در حال حاضر شور و نشاط انتخاباتی در استان وجود دارد، اظهار کرد: امیدواریم این دوره از انتخابات با حضور و مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رأی برگزار شود.
وی افزود: برگزاری انتخابات الکترونیکی ضرورت است و باید به جایی برسیم تا در کشور انتخابات صددرصد به شکل الکترونیک برگزار شود چون در افزایش شفافیت موثر است.
رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی بیان کرد: اگر در برگزاری انتخابات الکترونیکی خللی ایجاد شود نباید مانع از رأی گیری سنتی از مردم شود.
حجت الاسلام حمیدی عنوان کرد: باید از تبلیغات کاندیداها بعد از پایان زمان تبلیغات مراقبت و جلوگیری کرد.
وی اظهار کرد: برای رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در روز انتخابات باید همه اعضای شعب به نوعی ناظر رعایت مسائل بهداشتی باشند و در صورت مشاهده تخلف توصیه‌های لازم را انجام دهند.
رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی بیان کرد: باید از ازدحام جمعیت در شعب اخذ رأی جلوگیری و به مردم برای نیاوردن همراه اطلاع رسانی صورت گیرد.
حجت الاسلام حمیدی با بیان این‌که حراست و حفاظت از اماکن دولتی باید پیش‌بینی شود، عنوان کرد: تبلیغات نامزدها از ساعت ۷ صبح روز پنجشنبه ۲۷ خردادماه در فضای مجازی و حقیقی ممنوع است.
وی خاطرنشان کرد: شعب ویژه رسیدگی به تخلف و جرائم انتخابات در دادسرا و دادگاه های استان برای روز ۲۸ خردادماه از آمادگی کامل برخوردار هستند.
انتهای پیام/۱۲۷