نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در بازدید از نمایشگاه دفاع مقدس:

تبیین درس‌های دفاع مقدس به نسل جوان جزو ضروریات است/ دفاع مقدس بزرگترین دانشگاه است

آیت‌الله عبادی در بازدید از نمایشگاه دفاع مقدس، گفت: دانستن و تبیین درس‌های دفاع مقدس به نسل جوان جزو ضروریات است که امیدواریم خداوند متعال به شما نیز جزای خیر دهد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، شب گذشته در بازدید از نمایشگاه ” اقتدار چهل ” که به مناسبت هفته دفاع مقدس در حسینیه جماران برپا شده بود، در غرفه بسیج دانشگاه فرهنگیان ضمن تقدیر از برپایی این غرفه و محتواهای ارائه شده در آن اظهار کرد: دفاع مقدس بزرگترین درس و بزرگترین دانشگاه است.
وی با اشاره به این‌که شهدا به همه درس دادند، افزود: کار شما بسیار جالب و بروز بود زیرا دانستن و تبیین درس‌های دفاع مقدس به نسل جوان جزو ضروریات است که امیدواریم خداوند متعال به شما نیز جزای خیر دهد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در ادامه بازدید در غرفه محصولات فرهنگی نیز گفت: مسئله لباس یک مسئله بسیار مهمی است.
آیت الله عبادی ادامه داد: یکی از شکایات مردم این است که لباس خوب در بازار پیدا نمی شود فلذا باید برای این معضل فرهنگی فکری اساسی کرد.
وی همچنین از غرفه های بسیج سازندگی با محوریت معرفی تولیدات و صنایع دستی بازدید به عمل آورد و از برگزار کنندگان نمایشگاه تقدیر و تشکر و برای آنها اجر معنوی درخواست کرد.
انتهای پیام/۶ /۴