در آئین نکوداشت شهدای امدادگر هلال احمر رقم خورد؛

تجلیل از خانواده امدادگر شهید سید فخرالدین عمادی در خراسان جنوبی

به مناسبت هفته هلال احمر آیین بزرگداشت 490 امدادگر جمعیت هلال احمر به صورت ویدیو کنفرانس در سراسر کشور برگزار و در این راستا در خراسان جنوبی از خانواده شهید امدادگر سید فخرالدین عمادی تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمدرضا رضایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در آیین بزرگداشت ۴۹۰ امدادگر جمعیت هلال احمر به صورت ویدیو کنفرانس در سراسر کشور برگزار و در این راستا در خراسان جنوبی از خانواده شهید امدادگر سید فخرالدین عمادی تجلیل شد، اظهار کرد: اگر امروز دشمن از جنگ فیزیکی در مرزهای جغرافیایی مایوس شده، صد در صد به دلیل ایثارگری ها و رشادت های شهدا است.

وی با بیان اینکه از خودگذشتگی و ایثارگری در جمعیت هلال احمر جویباری جاری است که همواره ادامه دارد، افزود: نیروهای ایثارگر هلال احمر سربازان گمنام در خط مقدم امدادرسانی ها هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد: داوطلبان و امدادگران هلال احمر فقط و فقط به جهت خدمات بشر دوستانه و نجات جان انسان ها و بدون هیچ چشم داشتی همچون شهدا فعالیت می کنند.

وی ادامه داد: تکریم و احترام انسان ها، ترویج صلح و دوستی در میان انسان ها از اهداف مهم جمعیت هلال احمر است که سرلوحه همه فعالیت های این نهاد مردمی است.

فلاح، مدیرکل حفظ و نشر آثار مقدس در خراسان جنوبی نیز در این همایش ضمن گرامیداشت و تبریک روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر، اظهار داشت: دشمن ستیزی و استکبار ستیزی در جامعه امروز مرهون خون شهدای دفاع مقدس است.

وی با بیان اینکه مسئولان امروز بایستی تمام تلاش خود را انجام دهند تا شرمنده شهدا و خانواده های آن ها نباشند، افزود: تجلیل از مقام و خانواده های شهدا در واقع تجلیل از عظمت انقلاب اسلامی است.

فلاح ادامه داد: امروز داشته های انقلاب را باید به جوانان منتقل کنیم تا چهره بزک شده استکبار بزرگ نشود.

در این مراسم از چهار نفر از جانبازان جنگ تحمیلی شاغل در هلال احمر خراسان جنوبی نیز تجلیل شد.

انتهای پیام/۱۲۷