به همت کمیته امداد امام خمینی (ره) منطقه یک انجام شد؛

تجلیل از دو خانواده رزمنده دفاع مقدس در روستای ساقی

با حضور رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)منطقه یک بیرجند مزار شهدا روستای ساقی غبار روبی و از دو خانواده رزمنده 8 سال دفاع مقدس روستای ساقی بیرجند تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سید حمید رضا حسینی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) منطقه یک بیرجند در این مراسم که روز گذشته در روستای ساقی برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: امنیت وآسایش کشورمرهون جان‌فشانی و رشادت های جوانان و خانواده های است که در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس حماسه ها آفریدند وبرای همیشه در تاریخ ایران اسلامی ماندگار شدند.
وی با اشاره به وظایف و اهداف کمیته امداد افزود:خوشبختانه مسولان کمیته امداد کشور و استان تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات این عزیزان مددحویان بکار گرفته اند.
حسینی عنوان کرد:خانواده‌های شهدا و ایثارگران و رزمندگان در ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداری از آرمان‌های امام خمینی (ره) و دستاوردهای خون شهدا در کشور مهم‌ترین نقش را داشتند و امروز وظیفه ما تکریم و احترام به خانواد شهدا و ادامه دهنده راه شهدا هستیم.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)منطقه یک با اشاره به اینکه شهدا و امام شهدا تاکید بر فرهنگ انفاق و کمک به نیازمندان داشتند افزود:امام خمینی (ره) مردم را صاحبان اصلی انقلاب می دانست و برای آنان، ارزش و احترام ویژه ای قائل بود و در هر فرصتی، مسئولان را به خدمت رسانی به مردم سفارش می کرد و وظیفه ما خدمت به مردم است
در این مراسم دو تن از رزمندگان دفاع مقدس به بیان خاطرات ود پرداختند و با حضور حجت الاسلام فاطمی روحانی روستای ساقی مزار شهدای این روستا غبار روبی شد.
انتهای پیام/۳