مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی خبر داد

تجلیل از دو گروه جهادی خراسان‌جنوبی در سومین جشنواره ملی جهادگران کشور

هنری گفت:جهادگران خراسان جنوبی در جشنواره ملی جهادگران کشور با ارسال آثار خود در عرصه‌های اجتماعی ،فرهنگی، هنر و ادب، عمرانی، رسانه، سلامت، راهبردی، اقتصادی و بین الملل شرکت کردند که از دو گروه جهادی تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مهدی هنری مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در بزرگترین رویداد جهادگران کشور و برگزاری اختتامیه سومین جشنواره ملی جهادگران در استان تهران نفرات برگزیده و منتخب در دو بخش تخصصی و هنری با موضوع فعالیت‌های جهادی اعلام شدند.
وی افزود: جهادگران خراسان جنوبی در جشنواره ملی جهادگران کشور با ارسال آثار خود در عرصه‌های اجتماعی ،فرهنگی، هنر و ادب، عمرانی، رسانه، سلامت، راهبردی، اقتصادی و بین الملل شرکت کردند که از دو گروه جهادی تجلیل شد.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی بیان کرد: گروه جهادی امام رضا(ع) شهرستان بشرویه یکی از گروهای جهادی فعال استان است و در عرصه‌های اجتماعی، آموزش، هنری و فرهنگی، عمرانی، رسانه، اشتغال، بهداشت و سلامت در روستاهای مناطق محروم شهرستان بشرویه فعالیت دارد به سرگروهی “مهدی دومیری” به عنوان گروه جهادی برتر مورد تقدیر قرار گرفت.
هنری عنوان کرد: این گروه جهادی هر هفته پنجشنبه و جمعه‌ها به تعداد ۳۰ نفر در روستاهای محروم شهرستان بشرویه خدمات ارائه می‌دهند،که یک روز در هر ماه به صورت خانوادگی در ۱۶ عرصه مختلف علی الخصوص در زمینه ناهنجاریهای اجتماعی و مشکلات خانوادگی مردم روستاها فعالیت می‌کنند.
وی افزود: در بخش تخصصی با موضوع پیشرفت و حل مسائل مناطق محروم در قالب طرح ،ایده و تجربه از گروه جهادی شهید محمد علی عبداللهی شهرستان نهبندان با ارائه ایده و تجربه در عرصه سلامت در مراسم سومین جشنواره ملی جهادگران تقدیر به عمل آمد که ایده و تجربه این گروه جهادی در زمینه درمان دام‌های مسموم از گیاهان منطقه بود.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی اظهار کرد: گروه جهادی شهید محمد علی عبداللهی شهرستان نهبندان از سال ۹۴ با تعداد ۴ نفر آغاز به فعالیت کرد و اکنون با تعداد ۱۵ عضو در مناطق محروم شهرستان نهبندان در حال فعالیت است.
انتهای پیام/۱۲۷