همزمان با دهه ولایت انجام شد؛

تجلیل از ۵۴ زوج جوان هلال احمر خراسان جنوبی

موهبتی معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: همزمان با دهه ولایت از ۵۴ زوج جوان هلال احمر خراسان جنوبی با حضور مسئولین استانی تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، فائزه موهبتی معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در مراسم معرفی و تقدیر از زوج های فعال سازمان جوانان، اظهار داشت: این روزها هزینه‌های سنگین ازدواج، از جهیزیه و مهریه بالا گرفته تا هزینه‌های برگزاری مراسم سد راه ازدواج جوانان شده و آن‌ها را از تشکیل زندگی باز می‌دارد.
وی با توصیه به جوانان و خانواده های آنها بر ساده زیستی و دوری از تجمل گرایی در امر ازدواج، افزود: زندگی مشترک را باید در کنار هم به دور از هرنوع چشم و هم‌چشمی ادامه داد تا زندگی دوام و قوام داشته باشد.
وی با اشاره به تقدیر از ۵۴ زوج جوان هلال احمر در سطح استان، عنوان کرد: امروز افتخار ما این است که امدادگران و جوانانی در هلال احمر تربیت می شوند که پایبند به اصول و ارزش های ایرانی، اسلامی بوده و با روحیه گذشت و ایثارگری تبدیل به مادران، پدران و معلمانی خواهند شد که نسل های آینده را به سوی کمال و خوشبختی هدایت می‌کنند.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در ادامه خانواده ها و زوج های جوان را به برگزیدن سبک زندگی ایرانی اسلامی در ازدواج ها توصیه کرد و افزود: در این سبک ازدواج زندگی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) بهترین الگو برای جوانان است.
وی بیان کرد: اگر جوانان سبک زندگی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) را الگوی زندگی خود قرار دهند و بر مبنای ایمان، تقوا، اخلاق مداری و … همسر برگزینند، قطعا زندگی سرشار از آرامش و مهر و وفا را تجربه می‌کنند.
انتهای پیام/۱۲۷