عصر امروز صورت گرفت؛

تجلیل از ۹ منتخب صدا و سیمای خراسان جنوبی در جشنواره ۲۱ تولیدات رادیویی‌ و تلویزیونی‌ کشور

مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی گفت:جای بسی افتخار است که تعداد 9 نفر از همکاران مرکز صدا و سیمای خراسان جنوبی در دومین مرحله ارزیابی مراکز استان ها به عنوان منتخبان صدا و سیما در کشور مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار خاورستان،علیرضا آیینه دار مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی بعد از ظهر امروز در آیین تجلیل از منتخبین صدا و سیمای خراسان جنوبی در جشنواره ۲۱ تولیدات رادیویی و تلویزیونی کشور که در مجتمع غدیر بیرجند برگزار شد،اظهار کرد: از ابتدای ورود خود به خراسان جنوبی چندین کار و پروژه مهم را در دستور کار خویش قرار داده ام که مهمترین آن،۲۴ساعته کردن برنامه های مرکز صدا و سیمای استان بوده است.
وی با اشاره به این که با یاری خداوند در بهمن ماه سال گذشته توانستیم شبکه استانی صدا و سیما را ۲۴ ساعته کنیم،تصریح کرد:بعد از آن نیز ارتقای کمی‌ و کیفی تولیدات در دستور کار قرار گرفت و در هر دو حوزه،عملکرد مرکز صدا و سیمای خراسان جنوبی رضایت بخش‌ بود.
مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی ادامه داد: توسعه حوزه دیجیتال در بخش کیفی و تجهیز بخش تولیدی از مهمترین موضوعاتی است که در دستور کار صدا و سیمای خراسان جنوبی قرار داشته است.
آیینه دار یادآور شد:در بخش تولیدات به موضوعات مهی از جمله اقتصاد مقاومتی،اردوهای جهادی،توجه به آسیب های اجتماعی و‌‌‌ شهدای حرم؛توجه ویژه ای شده است و به قول معروف،از حوزه” ایده تا دیده”،در بخش های مختلف توانسته ایم جواب بگیریم.
وی به ارزیابی های مراکز صدا و سیما در کشور اشاره ای داشت و افزود: در اولین ارزیابی صورت گرفته در ماه مبارک رمضان از بین ۳۲ مرکز صدا و سیمای کشور ۵ مرکز مورد تقدیر قرار گرفت که مرکز صدا و سیمای خراسان جنوبی یکی از ۵ مرکز بود.
مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی با بیان این که جای بسی افتخار است که تعداد ۹ نفر از همکاران مرکز صدا و سیمای خراسان جنوبی در دومین مرحله ارزیابی مراکز استان ها به عنوان منتخبان صدا و سیما در کشور مورد تقدیر قرار گرفتند،مطرح کرد: این بزرگواران در همه کمیسیون‌ های مدنظر، مورد ارزیابی قرار گرفته و حائز رتبه شدند و بر اساس‌ اولویت های رسانه جوایز را دریافت کردند در واقع ارزش جوایز به دلیل این بود که براساس اولویت های رسانه دریافت شد.
آیینه دار به موضوع آسیب های اجتماعی به عنوان یکی از موضوعات مهم و مورد تاکید رهبر معظم انقلاب نیز اشاره ای داشت و گفت:جای بسی افتخار است که مرکز صدا و سیمای خراسان جنوبی در این زمینه نیز موفق به دریافت جایزه شد.
وی ابراز کرد: مطالبات مردم از مسئولین و جواب گیری‌ آن ها در این زمینه جزو اولویت های سازمان صدا و سیمای استان بوده است و خوشبختانه در حوزه های مختلف رشد قابل ملاحظه ای داشته ایم.
مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی ادامه داد: در حوزه فنی اولویت صدا و سیمای استان پوشش دهی کامل دیجیتال در خراسان جنوبی است که اگر چه اقدامات زیادی در این خصوص صورت گرفته اما از قافله عقب هستیم و بایستی تلاش بیشتری صورت گیرد.
آیینه دار ضمن تاکید بر ضرورت توجه به موضوع محرومیت زدایی در جامعه و خصوصا خراسان جنوبی،متذکر شد: محرومیت زدایی تنها محرومیت زدایی اقتصادی نیست بلکه باید به محرومیت زدایی فرهنگی نیز توجه بسیار زیادی شود.
در این مراسم از تعداد ۹ نفر از منتخبین مرکز صداو سیمای خراسان جنوبی در بخش های مختلف تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام/۱۰۱