مدیر سینما بهمن بیرجند:

تجهیزات سینما بهمن بیرجند به روزرسانی شد

واحدی گفت: تجهیزات سینما بهمن بیرجند به همت موسسه بهمن سبز و سازمان سینمایی حوزه هنری با اعتبار بیش از ۶۰۰ میلیون تومان به روز رسانی شد.

حسین واحدی مدیر سینما بهمن بیرجند در گفت و گو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: تجهیزات سینما بهمن بیرجند به همت موسسه بهمن سبز و سازمان سینمایی حوزه هنری به روز رسانی شد.

وی با بیان اینکه شهروندان ارجمند ومخاطبان عزیز می توانند بعد از این با کیفیت بالا فیلم نگاه کنند، افزود:سینما بهمن بیرجند یکی از قدیمی ترین سینماهای استان خراسان جنوبی است که در سال ۱۳۴۷ تاسیس شده است.

مدیر سینما بهمن بیرجند با بیان اینکه بیشترین آسيب در شرایط کرونایی به سینماها وارد شده، عنوان کرد: در حال حاضر سالن سینما بهمن بیرجند در شرایط کرونایی امن است و بحث رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری به طور کامل انجام می شود.

واحدی در خصوص به روزرسانی تجهیزات سینمایی سینما بهمن گفت: بروز ترین تجهیزات سینمایی جهت نمایش فیلم وارد مجموعه سینما بهمن شده است و از این پس مخاطبان میتوانند با کیفیت بالا به تماشای فیلم بپردازند.

وی بیان کرد: به روز ترین سیستم نمایش وارد مجموعه سینما بهمن شده که از این پس شهروندان از این خدمات با کیفیت بالا و عالی استفاده خواهند کرد و با توجه به اکران فیلم‌های چهلمین جشنواره فیلم فجر در سینما بهمن بیرجند سیستم نمایش سینما بهمن امروز به به روزترین تجهیزات نمایشی پخش‌فیلم مجهز شده است.

مدیر سینما بهمن بیرجند گفت: برای این بروز رسانی  اعتباری بیش از ۶۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

واحدی خاطر نشان کرد: از مسئولین فرهنگی، ادارات و نخبگان فرهنگی استان تقاضا داریم تا در جهت رونق و پر فروغ ترشدن چراغ سینما و حمایت از سینما و در راستای رفاه حال کارکنان شان حداقل سالی یک نوبت از سینما استفاده کنند و یاری‌گر این مجموعه فرهنگی باشند.

انتهای پیام/۱۲۷