دستیار رئیس جمهور در امر مردمی سازی دولت:

تحقق دولت اسلامی با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب محقق میشود

عبودتیان گفت: باید شرایط را شناخت و کارهای فرهنگی روی زمین مانده را انجام داد مسیرها باز شده و جبهه ها تشکیل شده که باید لشکری از جوانان و مستضعفان برای تحقق دولت اسلامی به میدان داری مردم و بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب بر اساس مدل دینی ما آن را محقق کنند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سید احمد عبودتیان دستیار رئیس جمهور در امر مردمی سازی دولت امروز در مراسم تکریم و معارفه دبیر جبهه فرهنگی و اجتماعی انقلاب اسلامی خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: مقام معظم رهبری بسیار زیاد در سخنرانی های خود بحث جهاد تبیین و مترادف آن جنگ روایت ها را بیان کردند.

وی به دیدارهای اخیر مقام معظم رهبری از رئیس جمهورهای ترکیه و روسیه تا ائمه جمعه اشاره کرد و افزود: یک الگوی تمام عیار گفتمان سازی و بازنگری باز طراحی جریان نماز جمعه است.

دستیار رئیس جمهور در امر مردمی سازی دولت بیان کرد: متاسفانه فهم منظومه ای از بیانات مقام معظم رهبری کم است برای همین کسی وارد میدان عمل نمیشود و همه میگویند آقا اذن بدهد وارد میشویم آقا خیلی وقت است اذن داده و خودشان وسط میدان کار فرهنگی هستند.عبودتیان عنوان کرد: باید شرایط را شناخت و کارهای فرهنگی روی زمین مانده را انجام داد مسیرها باز شده و جبهه ها تشکیل شده که باید لشکری از جوانان و مستضعفان برای تحقق دولت اسلامی به میدان داری مردم و بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب بر اساس مدل دینی ما آن را محقق کنند.

وی اظهار کرد: امروز در عرصه فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، بیولوژیکی، اقتصادی و … به صورت همزمان در حال جنگ هستیم.

دستیار رئیس جمهور در امر مردمی سازی دولت با بیان اینکه جبهه انقلاب فرهنگی باید از جزئیات و حواشی پرهیز کند، گفت: لشکر پیشران انقلاب اسلامی بانوان هستند.

عبودتیان افزود: الگوی قبلی در معرکه جدید جنگ ترکیبی جواب نمیدهد و عدد مهم است و نمونه مسئله جهاد تبیین است.

وی عنوان کرد: با جنگ رسانه ای قرار نیست مسئله حل شود و هر کسی سرمایه اجتماعی که دارد باید پای کار بیاورد.

دستیار رئیس جمهور در امر مردمی سازی دولت تاکید کرد: اگر هر دلسوخته دستگاه ابا عبدالله روزی نیم ساعت به ضروری ترین جهادی که امر مولای زمان است هر گونه که میتواند پاسخ دهد نتیجه خواهد داشت.

عبودتیان با بیان اینکه نباید فرصت ها را از دست داد، بیان کرد: مسئله مهم دیگر لزوم حفظ وحدت و جلب رحمت الهی است.

وی عنوان کرد: شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مسیر گام دوم انقلاب را روشن کرد.

انتهای پیام/۱۲۷