معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری بیرجند خبر داد

تخفیف ۲۰ درصدی عوارض ساختمانی در راستای رونق تولید ملی

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری بیرجند گفت: مودیانی که عوارض ساختمانی خود را در بازه زمانی مشخص شده به صورت نقدی پرداخت کنند از تخفیف 20 درصدی برخوردار می‌شوند.

به گزارش خاورستان، جواد بهدانی معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری بیرجند گفت: به پیشنهاد شهرداری و تصویب شورای اسلامی شهر بیرجند، مودیانی که عوارض ساختمانی خود را در بازه های زمانی ۲۵/۴/۹۸ لغایت ۳۱/۶/۹۸ و ۲۰/۱۰/۹۸ لغایت ۲۰/۱۲/۹۸ به صورت نقدی پرداخت کنند از تخفیف ۲۰ درصدی برخوردار می‌شوند.
وی افزود: این اقدام به منظور رونق صنعت ساختمان و بستر سازی جهت ایجاد اشتغال و کمک به توسعه شهری انجام می‌شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری بیرجند تصریح کرد : راهکار بازگشت بازار ساختمان به مسیر رونق و پویایی، اجرای سیاستهای حمایتی و تشویقی است.
بهدانی یادآور شد: با اعمال سیاستهایی که شهرداری در راستای تحرک بخشی به حوزه ساختمان انجام می دهد بخش قابل توجهی از نقدینگی شهروندان به سمت بازار مسکن هدایت و با افزایش حجم معاملات و سطح تقاضا به مرور زمان رونق به صنعت ساختمان برمی گردد.
وی از شهروندان درخواست کرد: با پرداخت به موقع عوارض، شهرداری را در ارائه خدمات هرچه بهتر در حوزه های مختلف مدیریت شهری از جمله آسفالت معابر، جمع آوری پسماند، نگهداری و توسعه فضای سبز و اجرای پروژه های مختلف عمرانی یاری کنند.
انتهای پیام/ ۱۳۲