فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی تأکید کرد؛

تداوم جنگ تحمیلی دشمن در خاکریز مجازی/بسیجیان با جهاد تبیین نقشه ‏دشمنان را نقش برآب کنند

سردار مهدوی به تداوم جنگ تحمیلی دشمن بر علیه انقلاب اسلامی در خاکریز مجازی اشاره کرد و گفت: بسیجیان با جهاد تبیین و بصیرت افزایی باید نقشه ‏دشمنان را نقش برآب کنند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار محمدرضا مهدوی امروز در در گردهمایی فرماندهان پایگاههای بسیج قاینات اظهار کرد: کارنامه بسیج این شهرستان درخشان و خوب است هرجا بسیجیان قرار گرفتند نقش و وظیفه خود را به درستی ایفا کردند.

فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی در ادامه نقش بسیج در همه عرصه ها را بی بدیل دانست و افزود: حضور مردم و نیروهای بسیجی در دوران دفاع مقدس باعث شد وضعیت جنگ و جبهه ما تغییر کند و در عملیات‌های متعدد که حماسه های بزرگی اتفاق افتاد رزمندگان نگذاشتند یک وجب از خاک میهن اسلامی به دست دشمنان بیافتد.

وی با اشاره به اتحاد بلوک شرق و غرب بر حمایت از صدام جنایتکار و علیه انقلاب اسلامی، عنوان کرد: اما وقتی خداوند اراده می کند که ما را یاری کند نتیجه را هم دیدند و  به پشتوانه نیروهای مسلح و با حضور نیروهای مردمی این دشمن بود که شکست خورد.

سردار مهدوی خطاب به بسیجیان، گفت: ملت ایران اسلامی چون در امتداد عاشورا حرکت کردند خداوند آنان را یاری کرد تا نقشه های شوم دشمن نقش بر آب شد.

فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه تنها نسخه نجات بشریت، عمل به فرهنگ بسیجی است، تصریح کرد: بسیج مردمی توانست پوزه دشمن را در منطقه خاورمیانه به خاک بمالد و شرش را از منطقه کم کند لذا امروز بسیجیان امید مستضعفان و الگوی آزادی خواهان جهان هستند.

وی به ترس استکبار و رژیم صهونیستی از بسیج مردمی اشاره کرد و افزود: قصه شجاعت ها و رشادت‌ها و دلاوری بسیجیان به اقصی نقاط جهان رسیده است و بسیاری از کشورهای جهان به دنبال نقشه هایی هستند که بسیجیان طراحی و ابداع کرده اند.

سردار مهدوی ضمن تأکید مجدد بر اینکه حضور بسیج در میدان باعث وحشت دشمن است، ادامه داد: امروز دشمن از همه جا شکست خورده است لذا به مسائل اجتماعی در جنگ نرم روی آورده است و به دنبال تهی کردن جوانان ما و دوری آنان از مسجد و پایگاه بسیج و ارزش ها است.

فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی با انتقاد از  رها بودن فضای مجازی، گفت: جوانان ما امروز تحت تاثیر فضای مجازی قرار گرفته اند و وظیفه ماست که با جهاد تبیین و آگاه سازی آنان را به مسیر درست هدایت کنیم.

به گفته وی امروز خاکریز دشمن از جبهه ها امروز به خانه ها آمده است و دشمن در عرصه فضای مجازی جنگ تحمیلی ۸ ساله را به شکل بزرگتری ادامه می دهد و وظیفه تبیین و آگاه سازی و بصیرت افزایی جوانان برعهده شما بسیجیان است و هرچه آگاه سازی در جامعه بیشتر شود انحطاط و انحراف جوانان کمتر خواهد شد.

انتهای پیام/۱۰