هنرمند خراسان جنوبی :

تروریست خواندن سپاه به معنی شلیک به پای اتحادیه اروپا است

هنرمند خراسان‌جنوبی گفت: ملت هوشیار و با بصیرت ایران در مقابل تصمیم اتحادیه اروپا سکوت نخواهند کرد و تروریستی خواندن سپاه به معنی شلیک به پای خود اتحادیه اروپا است.

عبدالله مولوی حقیقی هنرمند خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، در مورد اقدام و بهانه پارلمان اروپا در مورد گنجاندن نام سپاه در فهرست نهادهای تروریستی، اظهار کرد: مردم ایران، کشورها، جهان و اتحادیه اروپا به این باور رسیدند که نیروهای مسلح ما و به خصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فناوری‌های نوین نظامی جنگی دست پیدا کرده است.

وی با بیان این‌که خیلی از کشورها درجا می‌زنند، افزود: اقتدار نظامی و امنیتی کشور ما زبانزد منطقه در خاورمیانه و جهان شده است.

هنرمند خراسان‌جنوبی بیان کرد: این برای سایر کشورها سخت است که در کنار دیگر ابرقدرتها که خودشان را به عنوان اولین قدرت جهان می‌دانند، سپاه هم اکنون حرف برای گفتن دارد.

مولوی حقیقی عنوان کرد: کشورهای غربی برای این‌که اذهان مردم را مخدوش کند و سپاه را بد جلوه دهند سپاه را در لیست گروه و نهادهای تروریستی قرار داده که وجهه مردمی و بسیجی بودن سپاه را خراب کنند.

هنرمند خراسان‌جنوبی در مورد تردید اروپا نسبت به این تصمیم، گفت: اتحادیه اروپا خوب می‌داند که این تصمیم به نفع اتحادیه اروپا نیست بلکه به نفع کل جهان نیست.

وی با بیان این‌که سپاه در حوزه عمل خودش را نشان داده، اظهار کرد: در هر مشکلی که کشور با آن روبه رو می‌شود از اتفاقات طبیعی گرفته تا سایر مسائل، اغتشاشات و مشکلات، در حوزه‌های پزشکی، علمی، فناوری و حتی خدمات رسانی با کمک گروه‌های جهادی سپاه ورود می‌کند.

هنرمند خراسان‌جنوبی بیان کرد: خدمات سپاه در اذهان عمومی نمایان است و مردم این خدمات را فراموش نمی‌کنند.

مولوی حقیقی گفت: برخی افراد خود فروخته‌ای هستند که به دنبال منفعت خود هستند و نمی‌خواهند که کسی در آرامش باشد و همیشه خودشان در راس قدرت باشند و تا توان دارند به مردم ظلم کنند.

وی افزود: مردم آگاه و بیدار بوده و متوجه خدمات خیلی خوبی که سپاه در خیلی از حوزه‌ها به مردم انجام می‌دهد به ویژه در روستاها هستند و فراموش نمی‌کنند.

هنرمند خراسان‌جنوبی گفت: سپاه هر جایی که نیاز به ورود دانست ورود کرد، دولت و نظام نیز کمک کرده و اگر در خارج از کشور در حوزه برون مرزی نگاه کنیم شاهد اقدامات سپاه در پیاده‌روی اربعین بوده و هستیم.

مولوی حقیقی عنوان کرد: اتحادیه اروپا متصور است که با تحریم کردن سپاه این چرخه قدرت نظامی، علمی، پژوهشی، پزشکی و خدمات‌رسانی را تضعیف کند و این تصور ذهنی منفی اتحادیه اروپا عقلانیتی در آن نیست.

وی ادامه داد: به نظر می‌رسد اتحادیه اروپا می‌خواهد از درون به کشور ضربه وارد کند اما این یک فکر و اقدام تباه و باطل است.

هنرمند خراسان‌جنوبی با بیان این‌که سپاه و بسیج از بدنه مردم است، عنوان کرد: مردم پشتیبان سپاه بوده و بدنه بسیج متشکل از برادران، خواهران، نوجوانان و جوانانی است که برای پایداری نظام و انقلاب خون جوانان خود را دادند که ما در این امنیت و آرامش به سر ببریم.

مولوی حقیقی گفت: در تمام منطقه، خاورمیانه و جهان شاهد هستیم که در تمام مشکلات مردم پای به پای دیگر مسئولان پای کار آمدند. علی‌رغم این‌که کاستی‌ها و مشکلات بوده اما مردم عقب نرفته و همیشه پشتیبان نظام و انقلاب بوده و هستند.

وی عنوان کرد: در چند روز اخیر که اتحادیه اروپا این تصمیم را گرفته شاهد هستیم که در بستر فضای مجازی و جامعه مردم از این تصمیم بی عقلانه اتحادیه اروپا خنده‌شان گرفته است.

هنرمند خراسان‌جنوبی بیان کرد: اتحادیه اروپا و کشورهای غربی خوب می‌دانند که نام‌گذاری سپاه به عنوان یک نهاد تروریستی به ضرر خود آنها است.

مولوی حقیقی عنوان کرد: در حال حاضر سپاه بزرگترین نهاد ضد تروریست جهان نامیده شده چراکه امنیت منطقه را برقرار کرده است؛ داعش آن قدرتی که اسرائیل و آمریکا از او حمایت می‌کردند با برنامه‌ریزی منسجمی که سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و سپاه قدس و دیگر نیروهای که همکاری داشتند در خارج از کشور و مرزها، امنیت را برقرار و داعش را نابود کردند.

وی عنوان کرد: دشمن چند وقت قبل پازلی را با هدف بر هم زدن نظم کشور طراحی و برنامه‌ریزی کردند اما تیر آنها به سنگ خورد و به اهداف خودشان نرسیدند.

هنرمند خراسان‌جنوبی گفت: اغتشاشات را با هدف برهم زدن نظم جامعه ایجاد کردند اما بازهم نتوانستند به اهداف خود برسند.

مولوی حقیقی افزود: در آب‌های آزاد به دنبال ناامنی کشتی‌های تجاری بودند و باز هم سپاه و نیروهای مسلح جلوی دزدان دریایی را گرفت و خیلی جاها به دنیا ثابت کردند که سپاه می‌تواند در جهت برقراری امنیت جامعه و حتی جهان حرف برای گفتن داشته باشد و اینها همه برای اتحادیه اروپا سخت بود.

وی عنوان کرد: اتحادیه اروپا تصمیم بی عقلانه‌ای را اتخاذ کرده که این اقدام خودزنی و ترور امنیت است چراکه اگر این اتفاق بیفتد، سپاه هم با ضربه و سیلی محکمی پاسخ خواهد داد و کوتاه نخواهد آمد.

هنرمند خراسان‌جنوبی گفت: ملت هوشیار و با بصیرت ایران نیز در مقابل این تصمیم اتحادیه اروپا سکوت نخواهند کرد و تروریستی خواندن سپاه به معنی شلیک به پای خود اتحادیه اروپا است.

انتهای پیام/۱۲۷