همزمان با محکوم کردن اقدام پارلمان اروپا؛

اجازه لطمه به سپاه در عرصه بین المللی را نمیدهیم

امام جمعه اسدیه گفت: اقدام پارلمان اروپا را محکوم کرده و ما ملت و مسئولان ایران از تمام نیروهای نظامی کشور که جانشان را کف دست گذاشته و شبانه روزی از کشور حراست میکنند حمایت میکنیم و در دفاع از سپاه نیز جانمان را کف دست گذاشته دفاع میکنیم و نمیگذاریم لطمه ای به سپاه در عرصه بین المللی وارد شود.

حجت الاسلام و المسلمین مصیب خزاعی امام جمعه اسدیه در گفت و گو با خبرنگار خاورستان، در مورد اقدام قطعنامه پارلمان اروپا درباره واکنش اتحادیه اروپا به اعتراضات و اعدام ها در ایران که خواستار تحریم بیشتر ایران و قرارگرفتن نام سپاه در فهرست تروریستی اتحادیه اروپا است، اظهار کرد: این تصمیمی که پارلمان اروپا گرفته فقط جنبه مشورتی دارد و قانون نیست.

وی با بیان اینکه این تصمیم دخالت در امور ایران است، افزود: چراکه نیروهای ایران و پارلمان هیچ کاری به اروپایی ها ندارند.

امام جمعه اسدیه بیان کرد: اروپایی ها به هیچ قانونی پایبند نیستند و میخواهند با این اقدامات قدرت خود را به رخ جهانیان میکشند و به زعم خود احساس میکنند با قدرتی که دارند ایران را محکوم میکند و این نشان دهنده حس نژاد پرستانه اروپایی ها نسبت به ایران است.

حجت الاسلام خزاعی عنوان کرد: اروپایی ها طی جنگ هایی که راه انداختند، جنگ احزاب و اغتشاشهای اخیر که در ایران به راه انداختند و در این شرایط نیروهای سپاه بدون سلاح، زبان لین و با بصیرت افزایی در کنار نیروی انتظامی ایستادند.

وی اظهار کرد: وقتی بعد از اتمام اغتشاشات، سربازان گمنام امام زمان، نیروهای اطلاعات و نیروی انتظامی سرکرده ها و آنهایی که از آن طرف مرزها خط گرفته بودند را دستگیر کرده و به سزای اعمالشان رساندند، این اقدام پیروزی برای کشور ایران بود و شکستی برای کشورهای غربی، عربی، عبری، آمریکایی و اسرائیلی بود و چون شکست خوردند به دنبال این بودند که عقده گشایی نسبت به پیروزی ایران در این مقطع داشته باشند.

امام جمعه اسدیه با بیان اینکه این اقدام عقده گشایی در برابر پیروزی ایران در جنگ احزاب بود، گفت: در جنگ اوکراین سر اروپا کلاه رفت چراکه به پشتوانه آمریکا پشت اوکراین در برابر روسیه قرار گرفتند و در حال حاضر آمریکا گاز را به قیمت بیشتر به آنها میفروشد، جنگ طولانی و به زمستان کشیده شد.

حجت الاسلام خزاعی عنوان کرد: اروپا به دلیل شکستهایی که متحمل شده سپاه انقلاب اسلامی ایران را تروریست نامیده و به دلیل اینکه در برجام طبق سناریویی که برنامه ریزی کرده و نتوانستند از ایران امتیاز بگیرند با گمان اینکه بتوانند از ایران امتیازی بگیرند و به خواسته خود برسند دست به تحریم بیشتر و تروریست خواندن سپاه زدند.

وی بیان کرد: اما باید بدانند که ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از دل تهدیدها و تحریم ها توانسته بهترین فرصت های طلایی را خلق کند و در این شرایطی که اینها سپاه ایران را تروریست نامیدند مطمئن باشند ایران از این تحریم ها فرصت طلایی ایجاد کرده و پاسخ قاطعی به آنها خواهد داد.

امام جمعه اسدیه افزود: ملت ایران، دولتمردان، قوای سه گانه و مسئولان دیپلماسی ایران پاسخ قاطعی به آنها خواهند داد و جواب یاوه گویی اینها بی پاسخ نخواهد ماند.

حجت الاسلام خزاعی عنوان کرد: چون کشورهای غربی و اروپا خودشان تروریست هستند فکر میکنند ایران هم اینگونه است در حالی که ایران هر جا توانسته از مظلومان دفاع کرده از جمله ایستادگی سپاه قدس در برابر داعش را همه شاهد هستیم.

وی گفت: آمریکا، اسرائیل، فرانسه و کشورهای غربی پشت سر داعش ایستاده و از او حمایت کردند و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برابر اینها ایستاد حال اروپا با این اقدام جای شهید و جلاد را عوض کرده و آنهایی که این همه تروریست را پرورش دادند حامی مظلومین شده و سپاه ایران تروریست معرفی میکنند.

امام جمعه اسدیه با بیان اینکه هیچ وقت حقیقت کتمان نمیشود، اظهار کرد: ما این اقدام پارلمان اروپا را محکوم میکنیم و ملت و مسئولان ایران از تمام نیروهای نظامی کشور که جانشان را کف دست گذاشته و شبانه روزی از کشور حراست میکنند حمایت میکنیم و در دفاع از سپاه جانمان را کف دست گذاشته و از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دفاع کرده و نمیگذاریم لطمه ای به سپاه در عرصه بین المللی وارد شود.

انتهای پیام/۱۲۷