ترکی به یک شرط داور قطعی دربی ۸۲ است

سخنگوی کانون داوران گفت: محسن ترکی به شرطی که روز پنج‌شنبه صبح به تهران برسد و شرایط قضاوت را داشته باشد، قطعا داور دربی هشتاد و دوم پایتخت است.

به گزارش خاورستان، علی خسروی در مورد انتخاب داور دربی گفت: با توجه به اطلاعاتی که از داخل فدراسیون فوتبال کسب کردم، باتوجه به اجماعی که بین علیرضا اسدی دبیر فدراسیون در مالزی، فریدون اصفهانیان در زنجان و مسعود عنایت در تهران انجام شده، محسن ترکی تا این لحظه داور دربی ۸۲ پایتخت است.

وی ادامه داد: حسین زرگر از سمنان و تورج حق‌وردی از تهران دو گزینه بعدی قضاوت دربی ۸۲ هستند. با این حال با توجه به حضور محسن ترکی در ترکمنستان، شاید این دو داور دربی را قضاوت کنند، اما قرار است محسن ترکی پنج‌شنبه صبح به تهران برسد و فدراسیون نظر خود محسن ترکی را هم برای قضاوت دربی جویا خواهد شد تا اگر او شرایطش برای قضاوت مناسب باشد، دربی ۸۲ را سوت بزند، بنابراین به نظر می‌رسد، داوری محسن ترکی در دربی ۸۲ قطعی است.

سخنگوی کانون داوران افزود: من خودم ۵ گزینه را برای قضاوت دربی معرفی کرده بودم و از فدراسیون خواسته بودم دربی ۸۲ را به یک داور به غیر از محسن ترکی بدهد، اما با توجه به اینکه رقابت استقلال و پرسپولیس در ۱۵ سال گذشته به اندازه دربی ۸۲ حساسیت نداشته و دو تیم در حال حاضر در کورس قهرمانی هستند، به نظر می‌رسد انتخاب فدراسیون فوتبال که ترکی را داور دربی ۸۲ کرده، انتخابی معقول و منطقی است.
منبع: فارس