مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی:

تزریق بیش از ۱۵ هزار واکسن کرونا توسط بسیج جامعه پزشکی/ آمادگی سپاه انصارالرضا(ع) برای ایجاد مرکز واکسیناسیون دیگر

هیهات گفت: سپاه انصارالرضا(ع) استان این امکان را دارد که در صورتی که واکسن تامین باشد، مرکز دیگری حتی با ظرفیت بیشتری را ایجاد کند.

هاشم هیهات مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار خاورستان، اظهارکرد: بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی از ۲۹ تیرماه با راه اندازی مرکز تجمیعی واکسیناسیون غدیر، در تزریق واکسن کرونا همکاری می کند.
وی افزود: سپاه انصارالرضا(ع) استان این مرکز تجمیعی را با حضور ۲۰ نفر بسیجی و بیش از ۱۰ نفر از کادر دانشگاه علوم پزشکی راه اندازی کرده است.
مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی بیان کرد: این مرکز از ابتدای فعالیت، هر روز و حتی در ایام تعطیل و جمعه هم از ساعت ۸ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۰ باز است.
هیهات با بیان اینکه این مرکز ظرفیت تزریق روزانه ۱۳۰۰ واکسن را دارد که تاکنون هم این تعداد را تجربه کرده است، گفت: تا هر وقت که واکسن تامین شود، برای همکاری در تزریق واکسن آمادگی داریم و اگر واکسن بیشتری هم تامین شود، برای ایجاد یک مرکز دیگر هم آمادگی داریم.
وی تاکید کرد: در واقع سپاه انصارالرضا(ع) استان این امکان را دارد که در صورتی که واکسن تامین باشد، مرکز دیگری حتی با ظرفیت بیشتری را ایجاد کند.
هیهات گفت: از ابتدای طرح تاکنون،۱۱ هزار ۵۶۷ واکسن سینوفارم، ۳ هزار و ۴۳۵ واکسن برکت و ۴۰۰ واکسن آسترازانکا د مرکز تجمیعی غدیر تزریق شده است.
انتهای پیام/۷