فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی خبر داد

تسهیلات ویژه پلیس برای ترخیص موتورسیکلت های رسوبی

فرشید از تسهیلات ویژه برای ترخیص موتورسیکلت های رسوبی خبر داد.

به گزارش خاورستان، به نقل از کانال خبری پلیس خراسان جنوبی سردار ناصر فرشید فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی با حضور در یکی از پارکینگ‌های شهرستان بیرجند ضمن بازدید از روند ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی افزود: حدود ۲۸۰۰ هزار دستگاه موتورسیکلت رسوبی در پارکینگ‌های سطح استان وجود دارد لذا به منظور ساماندهی و تسهیل در خدمات رسانی به مردم، از تاریخ ۱۷ آبان ماه به مدت دو ماه تسهیلات ویژه‌ای برای ترخیص موتورسیکلت‌هایی که از سال ۹۰ تا تاریخ ۲۹ اسفند ۹۸ توقیف شده اند در نظر گرفته شده است.
وی افزود: پرداخت اصل جریمه بدون احتساب افزایش دو برابری آن و امکان قسط بندی پرداخت جریمه ها، تنها به عنوان بخشی از مزایای این طرح است.
فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی در ادامه بیان کرد: شرایط ویژه برای ترخیص موتورسیکلت‌ها عبارت است از موتورهایی که توسط پلیس راهور توقیف شده اند بدون نیاز به اخذ بیمه، پلاک و یا گواهینامه، فقط با تعهد نامه ترخیص خواهند شد.
فرشید عنوان کرد: موتورسیکلت هایی که توسط سایر یگانهای ناجا توقیف شده و دارای شکایت می‌باشند، پس از رفع توقیف از یگانهای یاد شده و یا محاکم قضایی با تخفیف در هزینه پارکینگ ترخیص خواهند شد.
وی عنوان کرد: کلیه اقدامات ترخیص در تمامی شهرستان‌های استان از طریق پلیس +۱۰ انجام می‌پذیرد.
فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی گفت: امیدواریم مالکین یا متصرفین موتورسیکلت‌های رسوبی از فرصت و مساعدت‌های بوجود آمده استفاده و نسبت به ترخیص موتورسیکلت‌های خود اقدام کنند.
انتهای پیام/۱۲۷