مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی خبر داد

تسهیل مشارکت خیران در طرح «مهر تحصیلی»

حجت الاسلام بخشی‌پور گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه به‌ منظور تسهیل در جذب مشارکت‌های مردمی در طرح مهر تحصیلی ۹۹، شماره حساب‌‌های اختصاصی را برای هر استان معرفی کرده است.

حجت الاسلام پرویز بخشی‌پور مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی در گفتگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: هر ساله در آستانه شروع سال تحصیلی جدید، طرح «مهر تحصیلی» شامل اعطای بسته‌های لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان نیازمند کشور، توسط سازمان اوقاف و امور خیریه اجرا می‌شود.
وی افزود: امسال نیز این طرح همچون سال‌های قبل با هدف اجرای صحیح نیات واقفان در موضوعات کمک به تحصیل دانش‌آموزان اجرا خواهد شد.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: از اقدامات مهم سازمان اوقاف و امور خیریه در طرح مهر تحصیلی ۹۹، ایجاد حساب‌های بانکی به‌ منظور تسهیل در جذب مشارکت‌های مردمی در این طرح است.
حجت الاسلام بخشی‌پور تصریح کرد: در همین راستا برای هر استان، شماره حساب اختصاصی در نظر گرفته شده است تا خیران بتوانند به ‌راحتی، مبلغ مورد نظر برای مشارکت در طرح «مهر تحصیلی» را واریز کنند.
وی افزود: حساب اختصاصی خراسان جنوبی در طرح «مهر تحصیلی» با شماره ۶۰۳۷۹۹۷۸۷۱۷۰۳۴۳۶ در اختیار خیرین قرار گرفته است تا مبالغ مورد نظر خود را واریز کنند.
انتهای پیام/ ۱۳۲