مدیرعامل شرکت گسترش توسعه گری پردیس مطرح کرد؛

تشریح برنامه‌های اجرا شده و در دست اقدام ستاد اجرایی در حوزه زیرساختی و تسهیلاتی در خراسان‌جنوبی/ از طرح هاب شتر تا کشت گونه‌های مرتعی

حیدری برنامه‌های اجرا شده و در دست اقدام ستاد اجرایی در حوزه زیرساختی و تسهیلاتی در خراسان‌جنوبی را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حسن حیدری مدیرعامل شرکت گسترش توسعه گری پردیس بعد از ظهر امروز در مراسم انعقاد تفاهم نامه پیشرفت و آبادانی برای سه شهرستان نهبندان، سربیشه و زیرکوه و انعقاد تفاهم نامه طرح آبا ( آشتی با آموزش) بنیاد احسان در مورد تفاهم نامه هاب شتر در خراسان جنوبی، اظهار کرد: در بخش زیرساختی پروژه قرنطینه حیدرآباد با پیشرفت فیزیکی ۱۰۰ درصد را با استانداری خراسان جنوبی داشتیم.

وی افزود: تعهد تامین برق حیدرآباد، واگذاری اراضی و طرح توجیهی امور اراضی و آسفالت جاده دسترسی حیدرآباد با اعتبار ۹۶ هزار میلیون ریال بر عهده استانداری خراسان جنوبی و تعهد اجرای زیرساخت ۷ هکتاری با اعتبار ۲۰ هزار میلیون ریال بر عهده ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) بود که انجام شده است.

مدیرعامل شرکت گسترش توسعه گری پردیس به پروژه بازار دام نهبندان با پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی اشاره و بیان کرد: تعهد تامین برق بازار دام، واگذاری اراضی و طرح توجیهی امور اراضی و تخصیص و تامین آب با اعتبار ۹هزار و ۶۱۰ میلیون ریال بر عهده استانداری و تعهد اجرای زیرساخت ۲ هکتاری با اعتبار ۲۰ هزار میلیون ریال بر عهده ستاد اجرایی بوده که انجام شده است.

حیدری عنوان کرد: کشتاره گاه نهبندان با پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصد از دیگر اقداماتی بوده که تعهد تخصیص و تامین آب و تامین برق کشتارگاه با اعتبار یک هزار و ۵۰ میلیون ریال توسط استانداری و تعهد اجرای زیرساخت با اعتبار ۲۰ هزار میلیون ریال توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) انجام شده است.

وی اظهار کرد: پروژه ایستگاه اصلاح نژاد بجد با پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصد که تعهد تامین برق، جاده دسترسی به بجد و تخصیص آب با اعتبار ۴۲ هزار و ۱۵۰ میلیون ریال توسط استانداری و تعهد اجرای زیرساخت و تامین شتر با اعتبار ۱۶۰ هزار میلیون ریال توسط ستاد اجرایی انجام شده است.

مدیرعامل شرکت گسترش توسعه گری پردیس گفت: کشتارگاه و بازار دام زیرکوه با پیشرفت فیزیکی ۵۵ درصد که تعهد تامین برق با اعتبار ۱۳ هزار میلیون ریال توسط استانداری و تعهد اجرای زیرساخت با اعتبار ۴۰ هزار میلیون ریال توسط ستاد اجرایی انجام شده است.

حیدری به کشت گونه های مرتعی و علوفه با پیشرفت فیزیکی ۵ درصد اشاره و بیان کرد: اجرای پروژه ۴۰۰ هکتاری حیدرآباد و تولید ۵۰ تن پلیت غنی شده با اعتبار ۱۰ هزار میلیون ریال از دیگر اقدامات انجام شده توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) است.

وی به بخش تسهیلاتی اشاره کرد و افزود: ستاد اجرایی در بحث تسهیلات دام سبک، تسهیلات شتر، تسهیلات کارخانه شیر شتر و مراکز جمع آوری شیر و کارگاه فرآوری محصولات با اعتبار ۲ هزار و ۵۰۷ میلیون ریال تعهداتش را انجام داده است.

مدیرعامل شرکت گسترش توسعه گری پردیس خاطرنشان کرد: تعهدات انجام شده زیرساختی استانداری با اعتبار ۱۶۲ هزار و ۴۶۹ میلیون ریال و تعهدات در دست اقدام زیرساختی استانداری با اعتبار ۹۸ هزار و ۸۵۰ میلیون ریال است.

حیدری اظهار کرد: تعهدات انجام شده زیرساختی ستاد اجرایی ۲۷۰ هزار میلیون ریال و تعهدات در دست اقدام زیرساختی ستاد اجرایی با اعتبار ۶۰ هزار میلیون ریال می باشد.

وی افزود: تعهدات انجام شده تسهیلات ستاد اجرایی با اعتبار دو میلیون و ۵۰۷ هزار میلیون ریال، تعهدات در دست اقدام تسهیلات ستاد اجرایی با اعتبار ۸۸۹ هزار میلیون ریال، تعهدات تسهیلاتی در دست اقدام استانداری با اعتبار ۹۷۰ هزار میلیون ریال است.

مدیرعامل شرکت گسترش توسعه گری پردیس بیان کرد: در بحث اشتغال نیز ۵ هزار نفر متقاضی بودند. یک هزار نفر دام سنگین و ۴ هزار راس دام سبک تامین شده است.

انتهای پیام/۱۲۷