رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی خبر داد

تشکیل جلسه برنامه ریزی بزرگداشت چهلمین سالگرد تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت چهلمین سالگرد تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در خراسان جنوبی تشکیل شد.

به گزارش خاورستان، حجت الاسلام احمد ملایی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی چهلمین سالگرد تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، اظهار کرد: حضور منسجم و پرشور مردم در مناسبت های گوناگون چهل سال گذشته نشان از هماهنگی قوی وموثر این شورا جهت فراهم نمودن زمینه حضور آگاهانه و بی نظیر مردم است.
وی با اشاره به دو فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص شورا مبنی بر اینکه «اين مجموعه در طول اين سال‌ها همچنان در خط درست و در صراط مستقيمی حركت كرده، لحظه‌ها را شناخته و كار مناسب آن لحظه را انجام داده» و اینکه «تشكر صميمانه خودم را از حضرت آقای جنتی و بقيه برادران عزيز و نهادهای مشترك در اين امر بزرگ بخاطر زحماتی كه متقبل شديد و ابتكارها و تلاش‌ها و دلسوزی‌هايی كه به خرج داديد و ملامت‌هايی كه پذيرفتيد، عرض می‌كنم خداوند ان‌شاالله به شما كمك كند. »
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: اینکه نهادی مورد تایید و تقدیر مقام معظم ولایت فقیه قرار گرفته باشد و از سوی ایشان به اوصافی چون لحظه شناسی، حرکت در مسیر درست، برآمده از نیازی صادقانه، انجام دهنده كارهای بزرگ و سخت توصیف شده باشد افتخار بسیار بزرگی است که نصیب نهاد مردمی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شده است. و البته این افتخار مدیون همفکری و همراهی تمامی فعالان مناسبت های انقلابی و ملی است.
حجت الاسلام ملایی با تاکید بر این‌که امسال در چهلمین سالگرد تاسیس این نهاد انقلابی و مردمی قرار داریم خواستار توجه ویژه به تبیین حضور مردم در بزنگاههای مختلف انقلاب اسلامی شد و افزود: یکی از مهمترین برنامه های فاخر و ارزشمندی که به این مناسبت در حال انجام می باشد تولید و انتشار مستندهایی در این خصوص است که بخشی از مصاحبه ها با پیشکسوتان و فعالان مراسم‌ها انجام شده و در ادامه نیز کامل خواهد شد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، دیدار با نماینده معزز ولی فقیه در استان و استاندار محترم، دیدار با فعالان حوزه مراسم و رسانه، برگزاری مسابقات فرهنگی با محور حضور مردم و معرفی شورا، استفاده از ظرفیت نماز جمعه های فعال، رسانه و فضای مجازی و تبلیغات محیطی را از برنامه های بزرگداشت این مناسبت بیان کرد.
انتهای پیام/ ۱۳۲