همزمان با رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی علیه السلام ؛

تشییع پیکر شهید دفاع مقدس بر دوش مردم بیرجند

پیکر شهید "حسین یوسفی هریوند" از شهدای دفاع مقدس همزمان با سالروز رحلت پیامبر اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) با حضور در بیرجند تشییع و خاکسپاری شد. 

به گزارش خبرنگار خاورستان، همزمان با سالروز رحلت پیامبر اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) امروز سوم مهرماه، پیکر مطهر شهید دفاع مقدس « حسین یوسفی هریوند» بعد از ۳۹ سال دوری از وطن با جمعی از مسئولان استان و خیل عظیمی از مردم شهیدپرور بیرجند تشییع شد.

مردم ولایی و مؤمن منطقه با شرکت در تشییع جنازه این شهید وطن ثابت کردند که همواره قدردان و قدر شناس مدافعان نظم و امنیت و محافظان از مرزهای جمهوری اسلامی هستند.

تشییع‌کنندگان پیکر شهید در این مسیر با شعارهای” حسین حسین شعار ماست، شهادت افتخار ماست”، ” ایران پر از شهیده، فتنه جواب نمی‌ده”، ” مرگ بر آشوبگر ” و مرگ بر فتنه‌گر” حرکات هنجارشکنانه اخیر و توهین به مقدسات اسلامی را محکوم کردند.

شعارهای ” آتش به اختیاریم از فتنه‌گر بیزاریم”، ” ای صهیونیزیم حیا کن کردستان را رها کن” و ” کُرد غیور ایران، دشمن جیره‌خواران” از دیگر شعارهای مردم شهیدپرور بیرجند در این مراسم در محکومیت اقدامات خرابکارانه اخیر و خلاف نظم و امنیت عمومی بود.

در این آیین آیت الله سیدعلیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند بر پیکر مطهر این شهید نماز خواند و سپس در قطعه یکم شهدای بیرجند به خاک سپرده شد.

 

انتهای پیام/۱۰