وکیلی، منتخب جدید مردم تهران در مجلس:

تصادفا سفر تفریحی هاشمی با سفر کاری روحانی مصادف شد!

منتخب اصلاح‌طلب مردم تهران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر نوروزی آیت‌الله هاشمی به کیش گفت: آقای هاشمی هم با این کهولت سن، این حق را دارد که چند روزی از سال را استراحت کند.

به گزارش خاورستان، محمد علی وکیلی منتخب اصلاح‌طلب مردم تهران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی مجلس در گفت‌وگو با تسنیم در پاسخ به سؤالی درباره علت سفر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و برخی مسئولان دولتی به کیش در ایام نوروز با توجه به شرایط بد اقتصادی کشور گفت: بر اساس اطلاع من، سفر آقای هاشمی سفری هر ساله، چند روزه و تفریحی است و هر کسی در سال حق دارد چند روزی را استراحت کند.

وی تاکید کرد: آقای هاشمی هم با این کهولت سن، این حق را دارد که چند روزی از سال را استراحت کند. این که ما یک سفر شخصی و تفریحی برای استراحت یک مرد کهنسال مثل ایشان را به قصه تبدیل کنیم و از آن یک سریال بسازیم، اوج بی اخلاقی است.

منتخب مردم تهران در مجلس دهم در ادامه درباره همزمانی سفر هاشمی و روحانی به جزیره کیش در ایام نوروز نیز افزود: تصادفاً سفر هر ساله آقای هاشمی به کیش که در زمان مشخصی صورت می‌گیرد با سفر کاری روحانی مصادف شد.

وکیلی از همراهی برخی از نمایندگان منتخب مجلس دهم با هاشمی در سفر کیش اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت: من فکر نمی‌کنم آنان حضور داشتند. باید دنبال مسئولانی که در ایام عید برای تفریح به خارج از کشور رفتند گشت که این کار برای آنان در این شرایط اقتصادی، مذموم و عملی نامطلوب است و به عنوان مصداقی از اسراف باید با آن برخورد شود.

وی افزود: امیدوارم شرایطی فراهم شود که تمام مردم ایران در ایام عید بتوانند یک ایرانگردی کاملی داشته باشند و به جای اینکه سفر ترکیه بروند، ایران را دور بزنند که این خوب و با ارزش است.