رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی:

تصمیمات خوب قضایی و اداری برای هتل کوهستان اتخاذ شد

حجت الاسلام حمیدی گفت: طی بازدید میدانی مسئولان مربوطه از هتل کوهستان تصمیمات خوبی گرفته شد که امیدواریم با این تصمیمات چه در دستگاه قضایی و چه ادارت زیربط بتوانیم برای گسترش، حفظ و استفاده بهتر و بیشتر این فضا و مردم استان و بیرجند کمک کنیم.

به گزارش خبرنگار خاورستان، امروز بازدید میدانی حجت الاسلام ابراهیم حمیدی رئیس کل دادگستری استان و دادستان مرکز استان از هتل کوهستان بیرجند جهت رفع مشکلات و اختلافات سرمایه گذاران  این مجموعه و اداره منابع طبیعی استان انجام شد. در این بازدیددعلی ناصری فرماندار بیرجند، علیرضا نصرآبادی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی و حسن رمضانی مدیرکل میراث فرهنگی خراسان‌جنوبی حضور داشتند.

حجت الاسلام ابراهیم حمیدی رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی در حاشیه بازدید از هتل کوهستان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: مجموعه هتل کوهستان بیرجند یک مجموعه فرهنگی و تفریحی و یکی از ظرفیت های بسیار خوب استان است.

وی افزود: این مجموعه از ظرفیت های گردشگری استان است و در بحث جذب گردشگر در استان نقش خوبی را ایفا میکند.

رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی بیان کرد: این مجموعه یک الگوی بسیار خوبی است برای افرادی که در استان میخواهند سرمایه گذاری کنند و اینچنین سرمایه گذاری هایی، زیرساختهای فرهنگی استان را هم نشان داده و هم تقویت میکند.

حجت الاسلام حمیدی به مشکلات جزئی این هتل اشاره کرد و گفت: یک پرونده قضایی در دادگستری مطرح بود و اختلافی است بین این مجموعه با منابع طبیعی که ان شاءالله تدابیر قضایی لازم برای اینکه حمایت حقوقی و قضایی از این مجموعه ای که در شهرستان بیرجند فعالیت خوبی دارد داشته باشیم اتخاذ خواهد شد.

وی ادامه داد: که جلوی فعالیت این مجموعه گرفته نشود و استفاده بهتر و حداکثری از این مجموعه در استان به عمل بیاید.

رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی اظهار کرد: بخشی را قرار شد از طریق مسئولان منابع طبیعی در اجرای ماده ۳ بحث بهره برداری از فضاهای اطراف این هتل را سرمایه گذار بتواند استفاده کند که هم حراست و حفاظت لازم از منابع طبیعی در این منطقه که جزو منابع طبیعی بکر شهرستان بیرجند و استان است از نظر کاربری حفظ شود و هم منابع طبیعی اینجا آسیب نبیند و این بستری که در اینجا وجود دارد حفظ شود.

حجت الاسلام حمیدی افزود: بهره بردار نیز که نیازمند است از فضای اطراف بهره مندی لازم را داشته باشد و زمینه فراهم شود.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع طی بازدید میدانی مسئولان مربوطه از هتل کوهستان تصمیمات خوبی گرفته شد که امیدواریم با این تصمیمات چه در دستگاه قضایی و چه ادارت زیربط بتوانیم برای گسترش، حفظ و استفاده بهتر و بیشتر این فضا و مردم استان و بیرجند کمک کنیم.

انتهای پیام/۱۲۷