رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری درمیان خبر داد

تصویب ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار برای منابع طبیعی درمیان

مرادی گفت: در کمیته برنامه ریزی شهرستان درمیان برای اجرای طرح های منابع طبیعی و آبخیزداری در این شهرستان از محل اعتبارات استانی 501 میلیون تومان به تصویب رسید.

به گزارش خاورستان، مرادی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری درمیان با اشاره به برگزاری کمیته برنامه ریزی این شهرستان و اعلام گزارش هایی از پروژه های در دست اقدام این اداره برای بهبود شرایط آب و خاک در منطقه گفت: با توجه به نیاز اعتباری ویژه در بخش های مختلف منابع طبیعی شهرستان ۵۰۱ میلیون تومان اعتبار برای اجرای این طرح ها مصوب شد.
وی افزود: در بخش های مختلف منابع طبیعی و حوزه های آبخیز این شهرستان پروژه هایی در دست اجرا داریم که تعدادی از آن ها با توجه به اعتبارت ملی امسال به پایان می رسد اما اگر اعتبارات شهرستانی نیز به موقع تخصیص یابد حجم اجرای عملیات افزایش خواهد یافت.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری درمیان با اشاره به طرح های مطالعاتی و دیونی که باید پرداخت شود اعلام کرد: هنوز مساحت زیادی از شهرستان نیاز به اجرای سازه های آبخیزداری دارد که با تخصیص اعتبارات شهرستانی می توان در این حوزه فعالیت بیشتری انجام داد.
وی ادامه داد: علاوه بر این حدود ۸۵ میلیون تومان دیون بابت اجرای پروژه ی «گیت» داریم که در صورت تخصیص اعتبارات شهرستانی این دیون به طور کامل پرداخت می شود.
انتهای پیام/ ۱۳۲