معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی مطرح کرد؛

تعطیلی تمام فعالیت‌های ورزشی در شهرهای با رنگ‌بندی قرمز کرونایی

قطبی گفت: مطابق با مصوبات جلسه ستاد مدیریت کرونا در استان، تمام اماکن، باشگاه‌ها و فعالیت‌های ورزشی در شهرهای قرمز استان از امروز چهارشنبه ۱۸ فروردین ماه تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام می‌شود.

به گزارش خاورستان، به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی محسن قطبی معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی گفت: با توجه به این‌که شرایط استان به لحاظ شیوع کرونا در وضعیت خوبی نیست و متأسفانه وارد پیک چهارم شدیم و سه شهرستان بیرجند، قاین و فردوس در وضعیت قرمز قرار دارند لذا مطابق با مصوبات جلسه ستاد مدیریت کرونا در استان، تمام اماکن، باشگاه‌ها و فعالیت‌های ورزشی در شهرهای قرمز استان از امروز چهارشنبه ۱۸ فروردین ماه تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام می‌شود تا استان در وضعیت بهتری از نظر کرونا قرار گیرد.
وی با بیان این‌که سلامتی ورزشکاران از همه چیز مهمتر است، افزود: امیدواریم تمامی ورزشکاران و به ویژه باشگاه‌های بدنسازی، رزمی، استخرها و …… از این قانون تبعیت کرده و در حفظ سلامتی هموطنان تلاش کنند تا هر چه زودتر این بیماری ریشه کن شود.
معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی بیان کرد: کمیته بازرسی و تشدید نظارت بر اماکن ورزشی دولتی و خصوصی تشکیل و در صورت عدم رعایت مصوبه ستاد کرونا در استان، با صاحبان اماکن ورزشی و باشگاه‌ها بر اساس ضوابط قانونی به صورت جدی برخورد خواهد شد، لذا تقاضا داریم که همه بزرگواران این موضوع را جدی بگیرند.
قطبی عنوان کرد: امیدواریم شرایط استان به لحاظ کرونا بهتر شود تا دوباره شاهد فعالیت‌های ورزشی در بسیاری از مناطق استان باشیم.
وی خاطر نشان کرد: شهرستان‌های طبس، بشرویه، سرایان، زیرکوه، درمیان، سربیشه و نهبندان که در وضعیت نارنجی و شهرستان خوسف نیز در وضعیت زرد قرار دارند مطابق با دستورالعمل ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا به فعالیت خود ادامه دهند.
انتهای پیام/۱۲۷