تعهدنامه خسروی به مردم + تصویر

حسین خسروی کاندیدای انقلابی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف با انتشار مطلبی، به مردم تعهد داد گامی موثر برای پیشرفت، توسعه و آبادانی حوزه انتخابیه بردارد.

به گزارش خاورستان، حسین خسروی کاندیدای انقلابی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف با انتشار مطلبی، به مردم تعهد داد گامی موثر برای پیشرفت، توسعه و آبادانی حوزه انتخابیه بردارد.
متن و تصویر پیام در زیر آورده است:
یادآوری می‌نمایم اهداف چهارگانه حضرت علی علیه‌السلام در خطبه ۱۳۱ نهج‌البلاغه برای همه مسئولان سرمشق و درس بزرگی است. حضرت علی علیه‌السلام می‌فرمایند: پروردگارا؛ تو می‌دانی اگر حکومت را پذیرفتیم به خاطر به دست آوردن مقام و نیل به متاع پست دنیا نیست. اگر حکومت را پذیرفتیم به خاطر بازگرداندن نشانه‌های محوشده دینت و آشکارکردن اصلاحات در شهرها بود تا بندگان ستمدیده‌ات ایمن گردند و حدود و قوانین تعطیل شده‌ات، اجرا گردد.
خدا را شاکرم که مرا در معرض انتخاب شما مردم عزیز و ولایی شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف قرارداد.
مردم بزرگوار؛ در صورت انتخابم به عنوان خدمتگزار از سوی شما، با شناختی که از مشکلات شما مردم شریف در حوزه‌های مختلف مانند منابع طبیعی، اشتغال، صنعت، معدن، راه، بهداشت و … دارم، متعهد می‌شوم با همکاری و همدلی نخبگان به ویژه جوانان و آحاد مردم بزرگوار و دولتمردان در قوای کشور گامی موثر برای پیشرفت، توسعه و آبادانی حوزه انتخابیه بردارم.
در این عرصه از ارواح مطهر شهیدان حاج قاسم سلیمانی، ناصری، رحیمی، شهیدان عبادی، فایده، بصیری‌پور و دو هزار شهید خراسان جنوبی مدد می‌طلبم.
از همه نامزدهای محترمی که با حضور خود زمینه افزایش مشارکت و نشاط انتخاباتی را فراهم آوردند قدردانی نموده و هرکس با رأی با بصیرت شما، انتخاب گردید، بنده و اعضای ستادم و حامیانم در کنارشان برای پیشرفت و آبادانی حوزه انتخابیه تلاش خواهیم کرد.
دوستدار و خدمتگزار شما حسین خسروی‌اسفزار
انتهای پیام/۴