تعیین تکلیف بیمارستان خوسف ظرف هفته آینده

ملانوری گفت: پیشرفت پروژه تنها بیمارستان خوسف مطلوب نیست و این پروژه ظرف هفته آینده تعیین تکلیف می شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حمید ملانوری استاندار خراسان جنوبی به همراه حسین خسروی نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی که به خوسف سفر کرده بود در جریان بازدید از بیمارستان در حال ساخت شهرستان خوسف، اظهار کرد: بعد از بررسی، مشکل اداری بیمارستان خوسف را رفع می کنیم لذا ظرف هفته آینده این بیمارستان باید تعیین تکلیف شود.
استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه پیمانکار پروژه بیمارستان خوسف باید خسارت دیرکرد پروژه را بدهد، گفت: پیشرفت پروژه تنها بیمارستان خوسف، خوب و مطلوبی نیست.
وی تصریح کرد: در خصوص تعلل پیمانکار برخورد قانونی می شود چراکه این پروژه از آذرماه سال گذشته تعطیل است.
«جمیله احمدی»، رئیس بیمارستان خوسف هم پیشرفت فیزیکی پروژه خوسف را ۶۲ درصد عنوان کرد و افزود: این پروژه برای تکمیل طبق برآوردها نیازمند ۲۰ میلیارد تومان اعتبار است.
گفتنی است، کلنگ احداث بیمارستان ۳۲ تختخوابی خوسف سال ۹۲ بر زمین زده شده است، این پروژه درمانی که جزو پروژه های مهر ماندگار به حساب می آید اولین و مهمترین خواسته مردم شهرستان خوسف است.
میزان اعتبار هزینه شده برای اجرای پروژه که در حال حاضر بیش از ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، ۱۲۷ میلیارد ریال است و تکمیل ساختمان این بيمارستان ۳۲ تختخوابی از اولویت های دانشگاه علوم پزشکی استان است.
انتهای پیام /۳