معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی خبر داد

تغییر ساعت کاری ادارات خراسان‌جنوبی از فردا دوشنبه

حسینی از تغییر ساعت کاری ادارات استان از فردا دوشنبه ۲۳ تیرماه خبر داد.

به گزارش خاورستان، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی سید محمد حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی از تغییر ساعت کاری ادارات استان از فردا دوشنبه ۲۳ تیرماه خبر داد.
وی افزود: بخشنامه تغییر ساعت کاری در راستای ضرورت صرفه جویی در مصرف برق در ادارات استان اعمال می‌شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی بیان کرد: این تغییرات با عنایت به مصوبه تیرماه ۹۷ هیئت وزیران مبنی بر تغییر ساعت کاری ادارات در فصل گرما جهت رعایت الگوی مصرف برق و همچنین موافقت استاندار با درخواست مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان، عملیاتی می‌شود.
حسینی عنوان کرد: پیرو این تصميم، ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی در سراسر استان از روز دوشنبه ۲۳ تیرماه تا روز جمعه ۳۱ مردادماه تغییر می‌کند.
وی تأکید کرد: مراکز درمانی و سایر مراکز خدمات رسان که مکلف به ارائه خدمات مناسب و شبانه روزی هستند، از این قاعده مستثنی هستند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی اظهار کرد: بر این اساس، ساعت کار ادارات و دستگاه‌های اجرایی از روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶ و ۴۵ دقیقه صبح تا ۱۳ و ۴۵ دقیقه است.
حسینی گفت: ساعت فعالیت ادارات در روزهای پنجشنبه هر هفته ساعت ۶ و ۴۵ دقیقه تا ۱۲ و ۴۵ دقیقه تعیین شده است.
وی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران خواست؛ به منظور کاهش مصرف برق، ضمن رعایت سایر مقررات، به ویژه تنظیم دمای محیط کار به حداقل ۲۵ درجه سانتیگراد و خارج نمودن کلیه وسایل سرمایشی و روشنایی بعد از ساعت کاری از مدار، بر حسن اجرای برنامه، نظارت دقیق داشته باشند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی بیان کرد:بر اساس این دستورالعمل شرکت توزیع نیروی برق استان موظف است گزارش میزان صرفه جویی ناشی از این تغییرات را به معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری ارائه دهد.
انتهای پیام/۱۲۷