پس از تایید استعفا انجام شد/

تقدیر و تشکر احسان مداح از مردم و مسئولان خراسان جنوبی پس از استعفایش

احسان مداح از سمت مدیر مسئولی خبرگزاری فارس استعفا داد.

به گزارش خبرنگار خاورستان؛ احسان مداح از سمت مدیر مسئولی خبرگزاری فارس استعفا داد.
وی در پیامی از مردم و مسئولان استان تقدیر و تشکر کرد.
در این پیام آمده است؛

“لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق”

با سلام و درود محضر امام عاشقان حضرت ولی عصر(عج) و نایب بر حقش مقام معظم رهبری و روح پرفتوح امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی. سلامی به مردم و مسئولان عزیز خراسان جنوبی در همه رده های اجرایی و کاری و همکاران رسانه ای خودم.

روز گذشته استعفای برادر کوچک شما مورد تایید مدیرعامل معزز فارس قرار گرفت. از اینکه توانستم در سایه الطاف خداوندی مدت ۱۱ سال در رسانه انقلابی فارس در خدمت مردم و مسئولان استانم باشم، شاکر و سجده شکر آن را واجب می‌دانم. به علل مختلف از مسئولیت خود کناره‌گیری کردم.

از روز گذشته که خبر موافقت با استعفای بنده به گوش برخی از دوستان رسید عزیزان از آینده خبرگزاری فارس در استان اظهار نگرانی کردند که بنده می توانم این اطمینان را بدهم که فارس خراسان جنوبی در ماه های آتی درخشان تر از قبل به کار خود ادامه خواهد داد و هیچ نگرانی وجود ندارد. بنده همانطور که به عزیزان فارس مرکز هم گفتم به عنوان سربازی در کنار خانواده بزرگ فارس خواهم بود و انتظار دارم این عزیزان نیز بنده را در مسئولیت جدید یاری رسانند.

بی هیچ تردیدی موفقیت هر انسانی در هر موقعیت و شرایط و در عرصه های مختلف زندگی، ابتدا مرهون الطاف الهی و عنایات خاص خداوند و پس از آن همدلی و همیاری یکایک دوستان و عزیزان همدل و همراه است.

ضمن تقدیر و تشکر از همیاری مردم عزیز و تلاش‌های تمام خبرنگاران سخت کوش و نمایندگان انقلابی فارس در سراسر استان و مسئولان گرانقدر استانی در همه رده ها و روابط عمومی های پر تلاش که در ۱۱ سال گذشته برادر کوچکشان را یاری رساندند از مردم شریف خراسان جنوبی که قطعا با وجود تمام تلاش های همکارانم برای بیان مشکلات و درخواست های آنان کوتاهی هایی نیز بود شرمنده‌ام و از تمام آنها حلالیت می‌طلبم و به مسئولان فارس در مرکز اعلام می کنم مردمان این دیار شایسته بهترین خدمات هستند.

تقدیر و تشکر ویژه از استانداران گرامی، نمایندگان شریف مردم استان در مجلس، ائمه محترم جمعه و جماعات، روحانیت معزز، خانواده های معزز شاهد و ایثارگر، دانشگاهیان، دانشجویان، دانش آموزان، فرهنگیان، بسیجیان، اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه، ورزشکاران، روستاییان و همه آنهایی که در اصناف مختلف این برادر کوچک را در ۱۱ سال گذشته یاری رساندند.

تقدیر و تشکر از آزاد مردان خراسان جنوبی که نیک می اندیشند و عقل و منطق را پیشه خود نموده و جز رضای الهی و پیشرفت و سعادت جامعه، هدفی ندارند. بزرگان، و جوانمردانی که جان و مال خود را در حفظ و اعتلای این مرز و بوم فدا نموده و مینمایند.

از همکاران رسانه ای خودم در خبرگزاری ها، روزنامه ها، سایت های خبری و همه نشریات و فضای مجازی نیز که به حق مشاورانی امین برای بنده در این سال ها بودند تقدیر می کنم.

تقدیر ویژه از همه خبرنگاران و عوامل خبرگزاری فارس در خراسان جنوبی دارم. عزیزانی که در سرما و گرما با حقوق ناچیز به انجام ماموریت بزرگ خبرنگاری با عشق و علاقه پرداختند. از خانواده های این عزیزان نیز تشکر می کنم. از مدیران خبرگزاری فارس در مرکز و همه عوامل اداره کل استان ها و مدیران این رسانه در سرتاسر ایران اسلامی نیز تشکر ویژه دارم.

با درود فراوان به روح پر فتوح پدر بزرگوارم و سپاس بیکران بر همدلی و همراهی و همگامی مادر دلسوز و مهربانم که سجده ایثارش گل محبت را در وجودم پروراند و دامان گهربارش لحظه های مهربانی را به من آموخت.

تقدیر و تشکر از همسر همراه و صبورم و خانواده عزیزم که در این سال ها به خاطر مسئولیت خطیر خبرنگاری، نبودن بنده در کنارشان و مشکلات این حرفه را تحمل کردند .

در پایان از درگاه خداوند سبحان برای همه عزیزانی که همراه این برادر کوچک در این سال ها بودند قدردانی کرده و بر دستان تک تک مردم استان که بنده را در انتقال خواسته های خود به مسئولان یاری رساندند و بر دستان تک تک مسئولانی که برای حل مشکلات مردم در این سال ها گوشیدند بوسه می زنم و سلامتی ، سعادت و سربلندی روزافزون را برایشان آرزومندم.
ثواب ناچیز رسالت خبری خود را به روح بلند شهیدان بخصوص شهدای مدافع حرم هدیه می کنم. امید است دعای خیر مردم استان و شفاعت شهدای عزیز و ائمه معصومین در حیات ابدی نصیب این برادر کوچک شما گردد. به امید خدا /
با تشکر
احسان مداح
۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
انتهای پیام / ۷