توسط شهرداری بیرجند رقم خورد

تلاش برای تعریض خیابان موسی بن جعفر (ع)

مدیر اداره حقوقی شهرداری بیرجند از اقدام شهرداری بیرجند برای تحقق طرح تعریض خیابان موسی بن جعفر (ع) بیرجند ورودی کاظمیه خبر داد.

به گزارش خاورستان، سید سعید اسلامی نژاد مدیر اداره حقوقی شهرداری بیرجند به خرید و تملک مساحت ۸۷/۹۰ متر مربع و به مبلغ یک میلیارد و ۳۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال در راستای طرح تفصیلی مصوب شهر بیرجند و در جهت تعریض خیابان موسی بن جعفر (ع) اشاره کرد.
وی افزود: خرید و تملک مساحت ۲۲۶/۶۰ متر مربع اعیان نیز به مبلغ ۷۴۷ میلیون و ۷۸۰ هزار ریال در راستای بهسازی ورودی خیابان کاظمیه، در جهت طرح تعریض معبر و فضای سبز محل و توسعه آرامستان نیز توسط شهرداری بیرجند انجام شد.
مدیر اداره حقوقی شهرداری تملک و تعریض را گامی در راستای رعایت حقوق شهروندان دانست و افزود: این تملک ها در راستای اجرای طرح تفصیلی مصوب شهر بیرجند محقق شده است.
اسلامی نژاد با بیان اینکه ایجاد تسهیلات لازم برای رفاه حال شهروندان از وظایف ذاتی شهرداری است، خاطر نشان کرد: ايجاد روحيه همكاری و مشاركت در توسعه شهر از اهداف مهم شهرداري و شورای اسلامی شهر است و هيچ كاری تحقق نخواهد يافت مگر با همكاری مردم و دستگاه‌های مختلف تا از این طریق، شهر به توسعه و شرایط ايده آل نزديك شود.
وی افزود: یکی از اولویت های کاری مدیریت شهری، تملک املاک در مسیر و بازگشایی معابر به ویژه معابر پر ترافیک است.
انتهای پیام/ ۱۳۲