مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:

تلاش مضاعف معلمان باعث تداوم جریان آموزش و پرورش شد

واقعی گفت: تلاش مضاعف و سه برابری معلمان توانمند، مومن و متعهد استان در دوران شیوع کرونا باعث تداوم جریان آموزش و پرورش شده است و در این مسیر پنج معلم را به دلیل ابتلا به کرونا از دست دادیم.

به گزارش خاورستان، محمدعلی واقعی صبح امروز در دیدار اعضای شورای آموزش و پرورش با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند که به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش برگزار شد، گفت: این معلمان در حالی با این سرای خاکی خداحافظی کردند که تا آخرین لحظات عمر با برکت خود مشغول تربیت و هدایت کودکان، نوجوانان و جوانان این خطه بودند.
وی از شورای آموزش و پرورش به عنوان تبلور مشارکت عمومی در فرایند تعلیم و تربیت یاد و اضافه کرد: سال گذشته ۷۰ نشست شوراهای آموزش و پرورش استان ۴۰۶ مصوبه داشت که با پیگیری‌های صورت گرفته بیش از ۹۵ درصد مصوبات محقق شده است.
دبیر شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده نماینده ولی فقیه در استان همواره فصل‌الخطاب خادمان آموزش و پرورش خراسان جنوبی بوده و در سال جاری نیز تاکنون ۶ نشست شورای آموزش و پرورش استان با حضور استاندار و معاونان استانداری برگزار شده است.
وی از شوراهای آموزش و پرورش به عنوان پل ارتباطی دستگاه‌های اجرایی برای مشارکت در فرایند تعلیم و تربیت و برقراری ارتباط با مدرسه و دانش‌آموزان یاد کرد و تقویت آنها را ضروری دانست.
انتهای پیام/۴