رییس شورای اسلامی شهر بیرجند:

تمام قول های شورای شهر بیرجند عملیاتی خواهد شد

تقی زاده گفت: همه آنچه توسط شهردار و شورای اسلامی شهر بیرجند قول داده شد تا مدت باقی مانده از طول عمر خدمت گذاری این دوره از شورا قطعا با لیست برنامه هایی که مطرح کردند به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار خاورستان، ابراهیم تقی زاده رییس شورای اسلامی شهر بیرجند بعد از ظهر امروز در مراسم افتتاح سالن همایش و فرهنگسرای شهر بیرجند که با حضور معاون اول رییس جمهور به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد ضمن تبریک میلاد امام حسن مجتبی (ع) و در آستانه ۹ اردیبهشت سالروز تشکیل شوراهای اسلامی،اظهار کرد: از زمانیکه بنیان گذار جمهوری اسلامی دستور تاریخی تشکیل شوراها را ایراد فرمودند تا پیش بینی آن در قانون اساسی سال ۱۳۵۸ حدود ۲۰ سال طول کشید تا انتخابات اولین دوره شوراها را در سال ۱۳۷۹ داشته باشیم.
وی افزود: شورای های اسلامی به عنوان یک پل ارتباطی بین مردم و مسیولان انعکاس دهنده درخواستهای مردم و پارلمان محلی است.
رییس شورای اسلامی شهر بیرجند بیان کرد: در کنار سیستم مدیریت دولتی، سیستم خودگردانی و همچنین انعکاس و اداره بهتر امور شهری را با همکاری دستگاه ها و بخش های دولتی و اجرایی شهر را داشته باشیم.
تقی زاده عنوان کرد: صرف نظر از دیدگاه های مختلفی که آیا اختیارات شوراها باید افزایش پیدا کند بهتر است یا اینکه باید کاهش پیدا کند. آیا در سیستم مدیریت شهری با توجه به دیدگاه های مختلفی که وجود دارد محلی برای تضارب آرا، اندیشه ها و نقطه نظرات مختلف نیست اما ما این خرسندی را داریم که در این دوره شورای اسلامی شهر با توجه به تعامل و انسجامی که ایجاد شد هم در بخش داخلی شورای اسلامی شهر هم در تعامل با بخش اجرایی و مسیولان استانی و شهری و دستگاه های مختلف اجرایی به لطف خدا به استفاده از ظرفیت های مختلف پروژه ها هایی عملیاتی شد که مردم آن را مشاهده میکنند.
وی اظهار کرد: همه آنچه توسط شهردار و شورای اسلامی شهر بیرجند قول داده شد تا مدت باقی مانده از طول عمر خدمت گذاری این دوره از شورا قطعا با لیست برنامه هایی که مطرح کردند به بهره برداری خواهد رسید.
انتهای پیام/۱۲۷