مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی:

تنها راه مقابله با آمریکا، انسجام نیروهای حق طلب جهان به محوریت معنویت است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: تنها راه استمرار حرکت ما مقابله و عدم مذاکره با آمریکا است و لازمه فراهم شدن این امکان جمع شدن تمام نیروهای حق طلب جهان بایکدیگر با محوریت معنویت است.

ناصر نبی‌زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی امروز در حاشیه مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان بیرجند در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: همان‌گونه که مقام معظم رهبری فرمودند و اتفاقات تاریخی نشان داده آمریکا قابل اعتماد نیست.
وی افزود: آمریکا دشمنی تاریخی و ماهوی با نظام جمهوری اسلامی دارد و این دشمنی ریشه عمیق در ایدئولوژی سرمایه‌داری و استعماری آمریکا دارد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی بیان کرد: از آنجائیکه نظام جمهوری اسلامی نظامی مبتنی بر عدالت، استکبارستیزی و توجه گسترده و عمیق به اقشار محروم و مستضعف تمام جهان است نمی‌تواند به صورت اصولی با نگاه تفکر و ایدئولوژی حاکم بر آمریکا بتواند با وی صحبت کند.
نبی‌زاده عنوان کرد: مطمئنا همان‌گونه که بارها توسط مقام معظم رهبری و مسئولان مطرح شده بی‌شک امکان اینکه بتوان به آمریکا اعتماد کرده و مذاکره کرد وجود ندارد و تنها راه استمرار حرکت ما مقابله و عدم مذاکره با آمریکا است و لازمه فراهم شدن این امکان جمع شدن تمام نیروهای حق طلب جهان بایکدیگر با محوریت معنویت است.
وی با اشاره به پیام حضور در مراسم ۱۳ آبان ، اظهار کرد: مردم ایران با دسیسه‌های آمریکا، نوع عملکرد و آنچه آنها در بستر بین المللی برای تمام کشورها به خصوص نظام جمهوری اسلامی ایران در نظر گرفته‌اند آشنا بوده و بار ها نشان داده‌اند که پشتیبان نظام و آماده مقابله با آمریکا هستند.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۱۴/