به همت مرکز نیکوکاری موج مهربانی؛

تهیه و توزیع بسته‌های غذایی مقوی بین نیازمندان برای مقابله با کرونا

خسروی گفت: تصمیم گرفتیم تا بسته‌های مواد غذایی تقویتی و ارگانیک شامل عسل، خرما، ارده، میوه، آویشن، دمنوش گیاهی را به همراه ماسک و اسپری ضدعفونی کننده به نیازمندان اهدا کنیم.

به گزارش خاورستان، سارا خسروی مدیر مؤسسه نیکوکاری موج مهربانی بیرجند در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا، این مؤسسه با شعار “با هم برای شهرمان”، نسبت به این موضوع ورود داشته تا برای مقابله با این ویروس به خصوص در بیرجند، کاری انجام دهد.
وی با اشاره به این‌که برای مقابله با کرونا، ضدعفونی معابر و اماکن، توزیع ماسک و شیلد و … توسط مراکز مختلف انجام می‌شود، افزود: این موسسه تصمیم گرفت تا در این شرایط برای نیازمندانی که از تغذیه سالم برخوردار نیستند فکری کند.
مدیر موسسه نیکوکاری موج مهربانی بیرجند بیان کرد: در این خصوص تصمیم گرفتیم تا بسته‌های مواد غذایی تقویتی و ارگانیک شامل عسل، خرما، ارده، میوه، آویشن، دمنوش گیاهی را به همراه ماسک و اسپری ضدعفونی کننده به نیازمندان اهدا کنیم.
خسروی با اشاره به این‌که تمام خدمات این موسسه مبتنی بر کمک‌های مردمی است، گفت: به منظور مشارکت و همراهی مردم؛ فراخوان این طرح از ۲۴ آبان‌ماه آغاز شده و تا ۴ آذرماه ادامه دارد.
وی عنوان کرد: پس از اتمام مهلت فراخوان، اقلام تعیین شده تهیه و در اختیار نیازمندانی قرار خواهد گرفت که توسط خود موسسه شناسایی و یا توسط کمیته امداد معرفی شده‌اند.
مدیر موسسه نیکوکاری موج مهربانی بیرجند تصریح کرد: تاکنون استقبال و مشارکت مردم از این طرح خوب و راضی‌کننده بوده، به‌طوری که تاکنون حدود ۶ میلیون تومان جمع‌آوری شده و پیش‌بینی می‌شود که این مبلغ تا پایان فراخوان به حدود ۱۳ میلیون تومان برسد.
خسروی اظهار کرد: این بسته‌های غذایی و تقویتی به ارزش هر بسته ۱۲۰ هزار تومان، در بین ۱۰۰ خانوار نیازمند توزیع خواهد شد.
وی یادآور شد: تاکنون فعالیت این مؤسسه در خصوص کرونا اهدای ماسک و اسپری ضدعفونی کننده همراه با بسته‌های حمایتی بوده است و اجرای این طرح اولین طرح موسسه در زمینه مقابله با کرونا است.
مدیر مؤسسه نیکوکاری موج مهربانی بیرجند بیان کرد: با توجه به هزینه‌های بالای درمان کرونا، با اجرای این طرح و تأمین تغذیه سالم برای افراد نیازمند، کمک خواهیم کرد تا سیستم ایمنی بدن آن‌ها تقویت و از ابتلای آن‌ها به کرونا جلوگیری شود.
انتهای پیام/۷/