معاون اداری مالی مرکز نیکوکاری رسانه یاران خراسان جنوبی مطرح کرد

تهیه و توزیع چهار سری جهیزیه توسط مرکز نیکوکاری رسانه یاران خراسان‌جنوبی

قاسمی گفت: طی مدت زمان فعالیت مرکز نیکوکاری رسانه یاران خراسان جنوبی تا کنون چهار سری جهزیه برای نوعروسان نیازمند تهیه شده است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، عباسعلی بهاری مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در مراسم تجلیل از یاوران و همراهان مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران خراسان‌جنوبی ضمن تبریک دهه امامت و ولایت و روز خبرنگار، اظهار کرد: برون سپاری فعالیت‌های کمیته امداد اقدام خوبی است.
وی افزود: وقتی امور به مردم واگذار می‌شود به دلیل ارتباط خوبی که مردم با یکدیگر دارند رسیدگی و پیگیری به امورات خیلی بهتر و بیشتر خواهد شد.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری خراسان جنوبی بیان کرد: کمیته امداد نهادی مردمی است و با برون سپاری و واگذاری مدیریت به مردم قطعا کمک‌های بهتری به مردم خواهد داشت.
بهاری با بیان این‌که اعتماد خوبی از طرف مردم نسبت به کمیته امداد و مراکز نیکوکاری به وجود آمده، عنوان کرد: اعتماد به وجود آمده از سمت مردم نسبت به کمیته امداد و مراکز نیکوکاری باید به سمت جامعه سوق داده شود و ادامه داشته باشد.
زهرا قاسمی معاون اداری مالی مرکز نیکوکاری رسانه یاران خراسان جنوبی نیز در این مراسم، اظهار کرد: مرکز نیکوکاری رسانه یاران ابتدای مهر سال گذشته افتتاح شده است.
وی باغ بیان اینکه تا کنون ۲۵۰ خبر، گزارش، متن و محتوا تولید شده، افزود: تهیه صدها کلیپ در فضای مجازی و برگزاری ۲۰ پویش مختلف از دیگر فعالیت های مرکز نیکوکاری رسانه یاران استان است.
معاون اداری مالی مرکز نیکوکاری رسانه یاران خراسان جنوبی گفت: همچنین در این مدت بیش از ۵۰ دیدار با مدیران استانی و کشوری داشته و برای جذب خیر و کمکهای مردمی تلاش شده است.
قاسمی از تهیه چهار سری جهیزیه برای نو عروسان خبر داد و افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا مقداری از جمع آوری کمکها به سمت تهیه و توزیع مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده رفت که در این راستا ۲۲۰۰ بسته بهداشتی در استان توزیع شده است.
وی اظهار کرد:جمع آوری کمک‌های مالی برای بیماران و توزیع بیش از یک‌هزار بسته فرهنگی در روز عید غدیر بین دانش آموزان استان از دیگر اقدامات مرکز نیکوکاری رسانه یاران خراسان جنوبی است.
انتهای پیام/۱۲۷