دبیر ستاد مردمی غدیر خراسان جنوبی خبر داد

توزیع بیش از دو هزار سبد معیشتی بین افراد صدمه دیده از کرونا در روز عید غدیر

آرزومندان گفت: در روز عید غدیر خم بیش از دو هزار سبد معیشتی بین افراد صدمه دیده از کرونا توزیع خواهد شد.

ابوالقاسم آرزومندان دبیر ستاد مردمی غدیر خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا مشکلات زیادی پیش روی ستاد مردمی غدیر قرار گرفته است که امیدواریم با همکاری مردم مراسم گرامیداشت عید سعید غدیر با شور و نشاط برگزار شود.
وی به تعطیلی برنامه‌های میدانی با وجود بیماری کرونا اشاره کرد و افزود: ریسه و هزاران پرچم مزین به نام امیرالمومنین(ع) در سطح شهرهای استان نصب خواهد شد.
دبیر ستاد مردمی غدیر خراسان جنوبی گفت: ماشین‌های تزئین شده به صورت کاروان‌های شادی برای اجرای برنامه‌های شاد و مفرح در نقاط مختلف شهرستان‌های خراسان جنوبی به حرکت در خواهند آمد تا سرور و شادی را برای مردم به ارمغان آورند.
آرزومندان برگزاری مسابقه با مبحث ولایت، برگزاری جشن با همکاری صدا و سیما، برگزاری جشن به صورت مجازی، راه اندازی رادیو شهری و…. را از دیگر برنامه های دهه ولایت برشمرد.
دبیر ستاد مردمی غدیر خراسان جنوبی به نصب بنر و بیلبورد احادیثی از امیرالمومنین(ع) با مضمون “تندرستی گواراترین نعمت‌ها است” اشاره و تاکید کرد: در کنار این حدیث گرانبها، شعار “شهر در خطر است” و “به احترام دیگران دستورالعمل های بهداشتی را رعایت می کنیم” برای هشدار به مردم و رعایت پروتکل‌های بهداشتی نصب شده است.
وی گفت: چنانچه مجوز مورد نیاز در زمینه اطعام در روز عید غدیر صادر شود با برنامه‌ریزی های انجام شده و رعایت پروتکل های بهداشتی هم استانی‌های عزیز مهمان سفره امیرالمومنین (ع) خواهند شد و اگر این مهم میسر نشود مواد غذایی در قالب سبد کالا بین نیازمندان توزیع خواهد شد.
دبیر ستاد مردمی غدیر خراسان جنوبی گفت: در این روز بیش از دو هزار سبد معیشتی بین افراد صدمه دیده از کرونا توزیع خواهد شد.
انتهای پیام/ ۱۳۲