فرمانده قرارگاه شهید ناصری خبر داد

توزیع بیش از ۲۰۰ سری جهیزیه بین زوج های جوان خراسان جنوبی

فرمانده قرارگاه شهید ناصری اشاره به اینکه سهمیه خراسان جنوبی ۸۰۰ سری جهیزیه است، گفت: تا کنون ۱۰۰ سری جهیزیه توزیع و امروز نیز ۲۱۰ سری بین زوج های جوان توزیع می شود و مابقی نیز در آینده اهدا خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار رجب زاده فرمانده قرارگاه شهید ناصری صبح امروز در مراسم اهدا ۲۰۰ سری جهیزیه به زوج های جوان خراسان جنوبی، ضمن درود به ارواح ملکوتی پاک شهدا، اظهار کرد: مجموعه قرارگاه شهید ناصری و نیروی زمینی سپاه در راستای امنیت پایدار و اشراف اطلاعاتی کارهای بزرگی را انجام داده است.
وی با اشاره به اینکه قرارگاه شهید ناصری در کنار امنیت، حوزه مردم یاری را به صورت کوتاه مدت و بلند مدت دنبال می کند، افزود: در کنار محرومیت زدایی در بحث بهداشت و ترویج فرهنگ ازدواج نیز اقداماتی شده است.
فرمانده قرارگاه شهید ناصری گفت: این قرارگاه همراه با آستان قدس رضوی و کمیته امداد امام خمینی (ره) در نظر دارد ۸ هزار سری جهیزیه به نام نامی امام رضا(ع) در ۱۴ استان کشور توزیع کند.
رجب زاده با اشاره به اینکه سهمیه خراسان جنوبی ۸۰۰ سری جهیزیه است، تصریح کرد: تا کنون ۱۰۰ سری جهیزیه توزیع و امروز نیز ۲۱۰ سری بین زوج های جوان توزیع می شود و مابقی نیز در آینده اهدا خواهد شد.
وی افزود: زندگی شما زوج های جوان همین که با عنایت امام رضا (ع) و مقام معظم رهبری آغاز شده حامل خیر و برکت است.
انتهای پیام/ ۱۳۲