رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی خبر داد

توزیع دفاتر دانش‌آموزی با نرخ دولتی از اول مهرماه در مدارس خراسان جنوبی

رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی گفت: با مصوبه کمیسیون تنظیم بازار استان و با تخصیص ‌سهمیه شهرستانی، توزیع دفاتر دانش‌آموزی با نرخ مصوب دولتی از روز دوشنبه اول مهرماه در مدارس خراسان جنوبی صورت می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، داوود شهرکی رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان‌جنوبی در جمع خبرنگاران گفت: با مصوبه کمیسیون تنظیم بازار استان و با تخصیص ‌سهمیه شهرستانی، توزیع دفاتر دانش‌آموزی با نرخ مصوب دولتی از روز دوشنبه اول مهرماه در مدارس خراسان جنوبی صورت می‌گیرد.
وی مجموع دفاتر دانش آموزی اختصاص یافته با تامین ارز ۴۲۰۰ تومانی به استان خراسان جنوبی را بالغ بر ۴۰۰ هزار جلد عنوان کرد و افزود: از این تعداد ۵۳ هزار جلد به دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی و مابقی سهمیه به سایر دانش آموزان بجز مدارس غیر انتفاعی و هیات امنایی شهریه بگیر اختصاص یافته است.
رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان‌جنوبی بیان کرد: به دلیل زمان اندک و برخورداری جامعه هدف دانش آموزان سطح استان و همچنین عدالت و نظارت بر توزیع دفاتر، سهمیه نهادهای حمایتی جهت توزیع به کمیته امداد و بهزیستی و مابقی سهمیه به اداره کل آموزش و پرورش تحویل شد که با همکاری ادارات شهرستانی در مدارس شهری، روستایی و عشایری از اول مهرماه بین دانش آموزان مناطق کمتر برخوردار توزیع گردد.
شهرکی قیمت هر جلد دفترچه ۴۰ برگ را یک هزار و ۷۰۰ تومان، ۵۰ برگ ۲ هزار و ۱۰۰ تومان ،۶۰ برگ ۲ هزار و ۵۰۰ تومان، ۸۰ برگ ۳ هزار و ۴۰۰ تومان و ۱۰۰ برگ را ۴ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام کرد.
انتهای پیام/۱۲۷