به همت خانه‌های هلال صورت گرفت؛

توزیع سه هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان خراسان‌جنوبی+تصاویر

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: همزمان با ایام ماه مبارک رمضان به همت خیران و خانه‌های هلال سه هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان خراسان‌جنوبی توزیع شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، احمد بخشی معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی در جمع خبرنگاران،اظهار کرد: در این ماه سخاوت و دستگیری از نیازمندان در هر زمان و مکانی به وضوح نمایان است.
وی با بیان این‌که دستگیری از نیازمندان و افطاری دادن از جمله برنامه‌های ویژه در خانه‌های هلال استان برای تقسیم مهربانی است، افزود: در این راستا همزمان با ماه مبارک رمضان طی هفته جاری سه هزار و ۱۰ پرس غذای گرم و تعدای سبد غذایی در مجموع به ارزش ۱۱۲میلیون تومان بین نیازمندان استان توزیع شد شده است.
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با اشاره به تهیه وتوزیع دو هزار پرس غذا به ارزش ۷۰۰ میلیون ریال توسط داوطلبان خانه‌های هلال در روستاهای زول و باراز شهرستان قاینات، گفت: با همکاری مسئول خانه هلال شعبه جمعیت هلال احمر شهرستان طبس نیز تعداد ۳۵ بسته غذایی تهیه و بین خانواده‌های نیازمند توزیع شده است.
بخشی عنوان کرد: هر بسته غذایی شامل برنج، روغن، ماکارانی، چای شکر و مرغ، بسته بندی و درب منازل نیازمندان توزیع شده است.
وی اظهار کرد: در مجموع ارزش این سبدهای غذایی ۱۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و هر سبد ۳۵۰ هزار تومان بوده است.
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با بیان این‌که در همین مدت ۱۰۰ پرس غذای گرم به ارزش یک میلیون تومان توسط خانه هلال روستای عرب آباد بین نیازمندان منطقه توزیع شده، عنوان کرد: ۱۰ بسته غذایی به ارزش ۵ میلیون ریال نیز توسط خانه هلال مسجد امام هادی (ع) جماران بیرجند بین نیازمندان توزیع شده است.
بخشی با اشاره به اجرای برنامه‌های فرهنگی و پخت ۶۰ پرس غذای گرم جمعا به ارزش ۶۰ میلیون ریال توسط اعضاء و داوطلبان و خیرین خانه هلال امام جعفر صادق (ع) بیرجند، افزود: تعداد ۷۰ پرس غذای گرم بین خانواده‌های کم بضاعت و نیازمند روستای شیرآباد با همکاری خانه هلال طبس نیز توزیع شده است.
وی بیان کرد: پخت و توزیع ۸۰ پرس غذای گرم توسط داوطلبین و خیرین هلال احمر شعبه سرایان، ۴۰۰ پرس غذای گرم به همراه چندین بسته غذایی توسط خیرین خانه هلال معدن قلعه زری و ۳۰۰ پرس غذای گرم توسط اعضا خانه هلال مسجد امام حسن مجتبی (ع) شهرستان سربیشه از دیگر اقدامات شایسته خانه های هلال در سطح استان بوده است.
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: در این ایام تکرار ناشدنی از سال، بسیار زیباست که با کمک به نیازمندان لحظات زیباتری را رقم بزنیم و با تمرین کمک به نیازمندان، تلاش برای افزایش آرامش در زندگی را تمرین و با دوری از روزمرگی‌ها و بی‌تفاوتی‌ها، توجه به نیازمندان را افزایش دهیم.
انتهای پیام/۱۲۷