معاون حمل ونقل اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خراسان‌جنوبی:

توزیع لاستیک ویژه ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری در استان ادامه دارد

معاون حمل ونقل اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای توزیع لاستیک همزمان با سراسر کشور تا تاریخ 20/5/97 تعداد 760 حلقه لاستیک سنگین و نیمه سنگین اعم از باری و مسافری به این استان اختصاص یافته است.

به گزارش خاورستان،مهدی گرجی معاون حمل ونقل اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان خراسان‌جنوبي با اعلام توزیع لاستیک ویژه ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری، گفت: از ابتدای توزیع لاستیک همزمان با سراسر کشور تا تاریخ ۲۰/۵/۹۷ تعداد ۷۶۰ حلقه لاستیک سنگین و نیمه سنگین اعم از باری و مسافری به این استان اختصاص یافته است که از این تعداد ۴۷۸ حلقه تولید داخل و ۲۸۲ حلقه وارداتی می باشد.
وی افزود: که این تعداد لاستیک جهت تکمیل درخواست متقاضیان و صدور حواله در اختیار انجمنهای صنفی رانندگان حمل و نقل کالا و مسافر استان قرار گرفته است و تا کنون حواله ۵۱۴ حلقه لاستیک صادر و جذب شده است.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: از مالکان ناوگان حمل و نقل عمومی متقاضی دریافت لاستیک درخواست می کنیم با توجه به اختصاص سهمیه های بعدی هر چه سریعتر به انجمنهای صنفی مربوطه مراجعه و پس از تکمیل و تأیید تقاضا، نسبت به اخذ حواله لاستیک مورد نیاز و تأمین آن اقدام کنند.
گرجی خاطرنشان کرد: میزان لاستیک مورد نیاز ناوگان عمومی استان بر اساس استعلام از انجمنهای صنفی استان جمع آوری و به منظور برنامه ریزی در تخصیص سهمیه های آتی در اختیار سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور قرار گرفته است.
انتهای پیام/۶۶/۱۳۶